Excel prakticky pro neziskové organizace – seminář 20. – 26. června 2017

Používáte Excel, ale pořád to tak nějak není ono? Dostali jste od kolegů řadu tabulek s hodnotnými daty, ale nevíte, jak na jejich rychlé uspořádání a zpracování?

Tak právě vás ještě před létem zveme na kurz, na kterém během tří odpoledních seminářů postoupíte od základních úprav a funkcí až k vytváření kontingenční tabulky a s velkou pravděpodobností se do Excelu zamilujete.

Celým kurzem vás provede lektorka a excelová nadšenkyně Radka Bystřická (Sdružení VIA, z.ú.), která Excel používá k uspořádání a zpracování dat na denní bázi. Pracuje v neziskové organizaci a několik kurzů má jako lektorka již za sebou, proto ví velmi dobře s jakými specifiky a problémy v Excelu se zaměstnanci a dobrovolníci neziskových organizací mohou potýkat, a dokáže vám tedy poradit s konkrétními problémy. Kromě Radky vám bude k ruce také Ivana, která dokáže pomoci, když zrovna Radka přednáší.

Kdy, jak a kde?

Termíny:

  • Úterý 20. 6. od 13:00 do 17:00
  • Středa 21. 6. od 13:00 do 17:00
  • Pondělí 26. 6. od 13:00 do 17:00

Pro udržení celistvosti kurzu je nutné, abyste se zúčastnili celého kurzu, tj. všech tří termínů.

Místo:

Nadace Via, Dělnická 1324/9, Praha 7 – Holešovice, zastávka tramvaje Dělnická, případně cca 10 minut pěšky od zastávky metra Vltavská.

Kurz je pro účastníky z neziskových organizací zdarma. Bude připraveno také drobné občerstvení.

V případě zájmu, prosím, vyplňte přihlášku ZDE a to do pondělí 29. května. Hodnotící komise poté vybere z přihlášených 10 – 12 účastníků a ve čtvrtek 1. června dáme všem vědět, zda byli přijati či nikoliv. Prosíme, aby se za jednu organizace vždy hlásil pouze jeden zájemce. Děkujeme!

A abyste tušili, do čeho jdete, přikládáme slova jedné z účastnic minulého kurzu: "Seminář mi otevřel oči v práci s Excelem, už to není nutné zlo, které musím používat, ale program, který je pomocníkem. Jsem ráda, že věci, o který jsem měla útržkovité znalosti, se mi sjednotily, uspořádaly a propojily a budu je moci používat. Očekávání mít po semináři rychlejší práci a nevztekat se u online nápoved, se vyplnilo."

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na podpora@techsoup.cz nebo telefonicky na 774 000 985.Těšíme se na shledanou.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru