Adobe, Autodesk, O&O Software - nové dárcovské programy a nové produkty

TechSoup nezahálí a přidává do své nabídky další a další novinky. Vaše nezisková organizace tak může nově získat profesionální programy a aplikace od Adobe, Autodesk nebo německé firmy O & O Software za nízký administrativní poplatek. Přinášíme Vám stručný přehled jednotlivých produktů a jejich výhod.

Vytvářejte profesionální videa a obrázky snadno a rychle.

Vezměme to odzadu. Před dvěma týdny byl do naší nabídky zařazen balíček Photoshop Elements 15 a Premiere Elements 15 od firmy Adobe, v rámci kterého získáte dvě aplikace na úpravu, retušování, optimalizaci a distribuci obrázků a videí.

Natočili jste rozmazané video? Premiere Elements Vám jej dokáže během sekundy zaostřit, zlepší barvy a zvuk, přidá různé efekty a titulky a Váš příběh snadno zasdílíte na sociálních sítích.

A to zdaleka není vše. Podrobné informace o jednotlivých funkcích a vychytávkách aplikace Premiere naleznete přímo na stránkách Adobe na http://www.adobe.com/cz/products/premiere-elements/features.html.

Ze svých fotek můžete pomocí Photoshopu vytvářet koláže a obrázkové texty. Retušování nežádoucích skvrn, objektů apod. je samozřejmostí. Objekty můžete v rámci fotky také jedním klikem přesunout a výběr části fotografie včetně např. vlasů je jednodušší a přesnější než kdy dříve. A pokud se na Vaší fotografii někdo mračí, stačí mu přidat úsměv J. Více tipů, triků a návodů najdete opět na stránkách Adobe - http://www.adobe.com/cz/products/photoshop-elements/features.html.

Adobe na svých stránkách rovněž nabízí k oběma aplikacím řadu tutoriálů v angličtině, které z Vás postupně udělají profesionální grafiky:

https://helpx.adobe.com/premiere-elements/tutorials.html
https://helpx.adobe.com/photoshop-elements/tutorials.html

Objevte s těmito produkty svět profesionální úpravy fotografií a videí!

Vymodelujte si lepší svět s produkty od Autodesk

Mezi dárcovské programy se do TechSoup nově zařadila také společnost Autodesk, jejíž produkty jsou velmi populární a využívané designéry a architekty po celém světě.

V nabídce TechSoup naleznete jak oblíbený AutoCAD pro 2D i 3D kreslení různých předmětů nebo budov, tak také např. produkt Media & Entertainment Collection, díky kterému můžete vytvářet 3D animace postav i davů, přidávat simulace, motion capture a řadu dalších vizuálních efektů do multimediálního obsahu.

Díky sadě Architecture, Engineering & Construction můžete vytvářet 3D modely a návrhy rovnou celých infrastruktur pro dopravní, vodní, pozemkové či utility projekty. Díky přístupu k datům geografického informačního systému (GIS) lze snadno provádět prostorové analýzy.   

Sada Product Design obsahuje již zmíněný AutoCAD a další aplikace, kde naleznete např. knihovnu elektrických součástek nebo nástroj na úpravu geometrie. Vše dohromady tak vytváří ideální produkt pro tvorbu 3D produktových návrhů.

Poslední v nabídce najdete jednoleté předplatné aplikace Fusion 360 ideální pro návrhy pomocí volné formy, otestování návrhů a jejich přípravu pro 3D tisk.

Autodesk nabízí pro uživatele také velmi širokou možnost podpory a vzdělávání. Kromě rozšířené podpory, ke které budete mít automaticky přístup v rámci svého uživatelského účtu po získání produktu, můžete využít Autodesk Design Academy, Autodesk University nebo Sustainable Design Education.

Prodlužte životnost a zvyšte výkonnost svých počítačů a serverů

Poslední novinkou je řada produktů od německé firmy O & O Software, kterou vás zatím možná ani nenapadlo pořizovat. Ve svém důsledku však tyto aplikace mohou výrazně zefektivnit a zrychlit činnost vaší organizace ve všech oblastech, kde pracujete s počítači a servery.

 

 

Produkty O & O Software se používají k ochraně a případné obnově důležitých dat, ke zlepšení výkonnosti počítačů a tím prodloužení jejich životnosti, a v závěru tedy k minimalizaci času, který IT správce stráví nad zajištěním výkonu organizačních zařízení.

V nabídce TechSoup naleznete dva různé druhy produktů – O & O Business Suite a O & O Syspectr. První ze zmíněných je kolekce 10 aplikací pro správu systému a dat, v katalogu dostupná v odlišných verzích dle počtu uživatelů. V sadě naleznete mimo jiné následující aplikace:

  • BlueCon - obnovuje data a řeší problémy při poruchách pracovních stanic;
  • Media Recovery - dokáže najít a obnovit již smazané soubory;
  • SafeErase - umí naopak najít a definitivně odstranit citlivé soubory;
  • DiskImage - obnovuje a zálohuje jednotlivé soubory nebo celý pevný disk;
  • Defrag – defragmentuje pevné desky a vytváří jejich analýzy do výsledných grafických reportů a zobrazení; 
  • a mnoho dalších…

Anglické uživatelské příručky ke každé z aplikací a další dokumenty naleznete na stránce výrobce na https://www.oo-software.com/en/support/docs.

Produkty O & O Syspectr slouží k nepřetržitému sledování systému Windows a upozorní Vás na jakékoliv problémy. Aplikaci můžete sledovat v jakémkoliv prohlížeči, na mobilu, tabletu, nebo jiném počítači, a to, i když je sledované zařízení vypnuté.

Syspectr neslouží pouze pro monitoring, ale poskytuje také účinnou pomoc. Díky Remote Desktop funkci můžete zasáhnout i v případě, že zrovna nesedíte u daného zařízení.Lákají Vás nové produkty? Detailnější podrobnosti o jednotlivých funkcích a nástrojích naleznete vždy na stránce daného produktu v Katalogu produktů. Zde naleznete také administrativní poplatky za zprostředkování produktů a možnost o ně rovnou zažádat.

Zda je Vaše organizace oprávněna žádat o produkty nových dárcovských programů se dozvíte po přihlášení do svého uživatelského účtu TechSoup v sekci Můj účet.

V případě jakýchkoliv dotazů k programu TechSoup a partnerským programům nás neváhejte kontaktovat na podpora@techsoup.cz nebo na telefonním čísle 774 000 985.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru