Superslevy na repasované počítače v úterý 27. června! Šetřte životní prostředí i váš rozpočet.

Superslevy již v úterý 27. června

V úterý 27.6. máte jedinečnou příležitost získat pro vaši organizaci vysoce kvalitní stolní počítače  se slevou 40%.

Všechny nabízené produkty mají dvouletou záruku. V záruční době Compuritas nabízí rychlou opravu či výměnu zboží za asistence přátelské a zručné zákaznické podpory. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na: info@compuritas.cz. Obratem vám budou zaslány veškeré informace.

A jaké produkty budou zlevněny? Následující dva modely vysoce výkonných počítačů ideálních pro běžnou kancelářskou činnost. 

Pokud byste měli zájem i o více než 30 ks těchto modelů, je to možné, v takovém případě se s vámi Compuritas pouze případně domluví na pozdějším dodání některých kusů. Děkujeme za pochopení. 

Kvalita 

Drahé firemní počítače jsou podstatně odolnější a mají delší dobu životnosti než produkty určené pro běžné soukromé uživatele. Compuritas od firem nakupuje tyto počítače, podrobuje je přísnému technickému auditu a připravuje je na další dráhu v neziskovém sektoru. Při nákupu repasovaného přístroje má klient možnost zvolit přesnou konfiguraci podle vlastních potřeb. Přesně takové produkty máte možnost získat již toto úterý 27.6. se 40% slevou, takže neváhejte a zaškrtněte si datum červeně v kalendáři!

 

 

 

Seznamte se s Compuritas

IT s čistým svědomím, to je motto rakouské firmy Compuritas - úspěšného start-upu, který neziskovým organizacím prostřednictvím TechSoup přináší repasované počítače, notebooky a monitory. Compuritas je dlouholetým partnerem rakouského programu TechSoup a v roce 2016 se rozhodla pomáhat i v České republice, kde se stala naším hlavním hardwarovým partnerem. Snahou Compuritas je snížit negativní dopady IT průmyslu na životní prostřední a současně kvalitními IT produkty podpořit činnost organizací v neziskovém sektoru.

Compuritas je již mnoho let oficiálním  partnerem společnosti Microsoft v programu repasování počítačů (Microsoft Registered Refurbisher). Firma je také držitelem více než tuctu ocenění pro společensky angažované a ekologicky prospěšné firmy a s neutuchajícím nadšením bojuje za rozvoj ekologicky udržitelné ekonomiky. 

 


 

Koupí repasovaného IT chráníte životní prostředí

Nejchytřeji a k životnímu prostředí nejšetrněji s IT přístroji naložíte, pokud maximalizujete jejich dobu užívání. Výroba IT vybavení je velice náročná na zdroje. Počítače obsahují mnoho cenných nerostných surovin a vzácných kovů, jejichž těžba vyžaduje značné množství vody a chemikálií.

 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru