Airbnb

 

Nový způsob, jak dát vědět o vašich aktivitách

Společensky prospěšné zážitky jsou pro Airbnb uživatele cestou, jak poznat místní neziskové organizace, dobrovolníky a aktivisty a jejich činnost, sdílet jejich příběhy a inspirovat ostatní, aby se přidali k jejich aktivitám.  

 

 

Dejte o sobě vědět a získejte finanční prostředky

Díky společensky prospěšným zážitkům se Airbnb hosté dozví vice o vašem poslání a činnosti a zároveň si užijí spostu zábavy. A vy během toho:

 • Získáte finanční prostředky: 100 procent získaných od hostů poputuje do vaší neziskové organizace. Airbnb vám odpustí všechny poplatky.
 • Budete vidět: Vaše zážitky se objeví na stránkách Airbnb i v jejich mobilní aplikaci a dává vám tak možnost, jak se vice zviditelnit.
 • Získáte příznivce: Díky představení vašeho poslání a vaší činnosti během zážitků máte jedinečnou možnost získat své organizaci nové ambasadory, dobrovolníky a další podporovatele.

  Je to pouze na vás!

  Vaše Airbnb společensky prospěšné zážitky máte plně ve svých rukách. Vy si definujete zážitek, hosty vaší akce, čas, místo a vše další.

  • Váš čas: Můžete vytvářet a nabízet zážitky tak často, jak budete chtít. Většina organizací zorganizuje zážitek tak dvakrát do měsíce.
  • Vaše místo a vaši hosté: Sami si vyberete, kde se bude váš zážitek konat a kdo ho povede – ředitel, zaměstnanec nebo dobrovolník. Máte také plnou kontrolu nad cenou, kterou si za svůj zážitek řeknete a můžete ji měnit, kdykoliv se vám zlíbí.
  • Vaše cena: Máte také plnou kontrolu nad ceno, kterou si za svůj zážitek řeknete a můžete ji měnit, kdykoliv se vám zlíbí.

   Jak vypadají Airbnb společensky prospěšné zážitky?

   Podívejte se na příklady zde.

   Co mohou být společensky prospěšné zážitky?

   Zážitky mohou trvat jedno odpoledne nebo také několik dní. Jak budou vypadat, je zcela na vás.

   • Zapojte účastníky: Ať už jde o urban gardening nebo procházku se psy, nezapomeňte zapojit účastníky, aby si vaši běžnou činnost sami pořádně osahali.
   • Vzdělávejte, informujte, objasňujte: Umělecké workshopy, participativní projekty a prohlídky “zákulisí” vaší činnosti a organizace mohou být přesně tím, co dá účastníkům možnost naučit se něco nového a umožní lépe pochopit a ocenit vaše neziskové aktivity.
   • Zkuste něco zábavného!: Výlety a objevování měst jsou skvělou příležitostí, jak v účastnících vzbudit zájem o vaši činnost a zároveň je seznámit s širší komunitou.

    Vytvořte si zážitek ještě dnes.

    Společensky prospěšné zážitky jsou skvělou a zábavnou cestou, jak se zviditelnit a získat nové podporovatele. V současnosti jsou Airbnb zážitky dostupné ve více než 30 světových městech a v plánu jsou další. Těšíme se take na váš zážitek.

    VYTVOŘIT ZÁŽITEK

    Máte další dotazy? Podívejte se na Často kladené dotazy, které budeme v průběhu programu postupně doplňovat.

    TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

    4 872

    registrovaných neziskovek

    472 miliónů Kč

    hodnota zprostředkovaných produktů

    53 938

    zprostředkovaných licencí a hardwaru