Office 365

o365

Profesionální cloudové řešení Office 365 obsahuje celou řadu aplikací a služeb, které vaší neziskovce pomohou zvýšit efektivitu, zlepšit spolupráci, zjednodušit správu IT a zároveň snížit náklady. Díky moderně fungující kanceláři dostupné odkudkoliv budete profesionálně sehraným týmem, který jednoduše komunikuje, sdílí dokumenty, pracuje v prostředí dostupném na mnoha moderních zařízeních. K tomu navíc získáte jistotu, že jsou vaše data dokonale zabezpečena a pod vaší kontrolou.

Přínosy pro organizaci

Office 365 je komplexní balík služeb a apliakcí, které si můžete poskládat na míru - od základních apliakcí jako je e-mailový server až po profesionální CRM systém. Díky Office 365:

  • ušetříte za náročnou správu fyzické infrastruktury - všechny aplikace a služby běží v cloudu,
  • získáte profesionální služby zcela zdarma nebo za výrazně sníženou cenu,
  • budete mít svou virtuální kancelář dostupnou odkudkoli s připojením k internetu.

Hlavní funkce

Základní aplikací je služba Office 365 E1, která obsahuje Office Web Apps, hostované e-mailové řešení, možnost videokonferencí, sdílení dokumentů a další služby, a je zcela zdarma. Doplnit ji můžete desktopovými aplikacemi Microsoft Office z naší desktopové nabídky Microsoft.

Plán Office 365 (E3), který je pro neziskové organizace za 4,50 USD na uživatele měsíčně, navíc obsahuje: desktopovou sadu aplikací Office, sadu aplikací Office Mobile pro Windows Phone a iPhone, bezlimitní e-mailové úložiště a řadu dalších služeb.

K dispozici jsou i další verze Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium nebo Office 365 Nonprofit E5, o kterých naleznete veškeré podrobnosti na stránce https://products.office.com/cs-cz/nonprofit/office-365-nonprofit-plans-and-pricing?tab=1.

Office 365 pak můžete doplnit o další business aplikace:

  • Dynamics 365 - cloudová CRM služba, ve které můžete spravovat veškeré své klientské i dárcovské kontakty,
  • Power BI - služba, která analyzuje vaše data jak z cloudových tak i externích zdrojů, díky této analýze můžete činit efektivnější rozhodnutí a budete mít lepší přehled o provozu své organizace,
  • Enterprise Mobility - služba pro ukládání hesel a správu přihlašování do vašich aplikací.

Tyto aplikace jsou buď zdarma nebo placené v závislosti na tom, jakou verzi si vyberete. Kompletní přehled najdete ve svém Office 365 nebo na stránkách Microsoft.

Jak se do programu přihlásit?

Je nutné se zaregistrovat a o službu zažádat přímo na stránkách Microsoftu podle tohoto postupu

Více informací o programu

Validační partner

TechSoup spolupracuje s tímto partnerem na bázi validačních služeb, tedy provádí pro partnera ověření, zda přihlášená nezisková organizace splňuje podmínky partnera k poskytnutí služby. O službu žádáte přímo u daného partnera a veškerou podporu a komunikaci o programu zajišťuje tento partner. Za tuto službu neplatíte TechSoup žádný administrativní poplatek.

 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru