Díky kreditnímu programu Amazon Web Services vytěžíte z cloudu maximum.

Ať už poskytujete sociální služby, vzděláváte nebo jste knihovnou, Amazon Web Services vám umožní libovolně navyšovat kapacitu za současného snižování nákladů na IT infrastrukturu a tak i redukování odpadu.

 

 

 

Cloud pomáhá naplňovat vaše poslání

Výpočetní výkon, databázové úložiště, doručování obsahu a mnoho dalších funkcionalit – na to všechno můžete využít získané kredity a vytvářet tak výkonné a sofistikované systémy s vysokou flexibilitou, škálovatelností a spolehlivostí.

  • Výpočetní výkon: škálovatelná, cloudová alternativa k virtuálním serverům umožňuje získat přídavný výpočetní prostor včetně databází, podnikových aplikací a migrace.
  • Úložiště: Trvalé lokální úložiště EC2 (Elastic Compute Cloud), databáze, skladování dat, podnikové aplikace a mnoho dalšího
  • Databáze: Relační databáze vytvořené pro rychlé nasazení, uložení a řízení velkého množství dat.
  • Pokročilý computing: vysoce výkonné výpočetní služby, jejichž možnosti široce přesahují výkon tradičních IT.

K čemu mohou být AWS kredity právě vám?

  • Snižují IT náklady: AWS vám přináší flexibilitu a škálovatelnost a šetří náklady na fyzickou infrastrukturu ve smyslu „používej pouze zdroje, které potřebuješ, když je potřebuješ“.
  • Podporují dárcovství: AWS nabízejí pokročilé, efektivní služby, díky nimž můžete snadno zpracovávat, analyzovat a vizualizovat data a dělat tak lépe zacílená a informovaná fundraisingová rozhodnutí.
  • Umožňují škálovat: Díky AWS můžete rozšířit svůj dosah a nasazovat řešení tam, kde jsou potřeba. Vybavte své dobrovolníky a zaměstnance virtuálním softwarem bez dlouhodobých licenčních dohod.

Stačí si vybrat

TechSoup nabízí úvodní kreditní grant pro nové organizace nebo prodlužovací kreditní grant pro organizace, které již kredity využívají.Více o kreditním programu, jeho podmínkach apod. se dozvíte na www.techsoup.cz/amazon-web-services.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru