Webinář na téma technologie Microsoft aneb co se skrývá v cloudu?

Připravujeme pro vás další on-line seminář, kterého se můžete zúčastnit z pohodlí vaší kanceláře, stačí vám připojení k internetu a prohlížeč. Tentokrát budou specialisté ze společnosti The Netw.org s.r.o. přednášet o nejnovějších cloudových technologiích společnosti Microsoft - tedy především Azure, Office 365, ale také PowerApps nebo Dynamics 365.

CO VÁS ČEKÁ?

"Cílem semináře bude představení moderního pojetí dnešního IT malých i větších organizací. Začneme u pohledu do centrálně spravované lokální sítě s maximální automatizací a dostaneme se až na přehled dnes dostupných a neustále se měnících cloudových technologií, které ulehčují chod organizací a otevírají nové možnosti spolupráce, zjednodušení pro běžné uživatele, zefektivnění vnitřního chodu a práce s klienty. Zjistíte, jak si vybrat to potřebné z nejnovějších technologií Microsoft - Windows, Azure, Office 365, PowerApps a Dynamics 365."

 

 

KDY?

Ve středu 13. září od 15:00 do 17:00.

KDE?

Všude, kde vám to bude pohodlné. Webinář proběhne skrze aplikaci Skype for Business, pro její spuštění však potřebujete pouze počítač, připojení k internetu a webový prohlížeč. Přesné instrukce, jak se k webináři připojit zašleme všem přihlášeným účastníkům v pondělí 11. září e-mailem. 

Pro účast vyplňte, prosím, tento přihlašovací formulář.

V případě dotazů neváhejte psát na ivana.siglova@sdruzenivia.cz nebo volat na 704 389 035. Těšíme se na vás.

 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru