Poradce – Excel prakticky – seminář v út 31. 10. a 7. 11. 2017 v Jihlavě

foto_poradce.jpg

Používáte Excel, ale pořád to tak nějak není ono? Dostali jste od kolegů řadu tabulek s hodnotnými daty, ale nevíte, jak na jejich rychlé uspořádání a zpracování?

Tak právě vás zveme na kurz na přelomu října a listopadu, na kterém během dvou šestihodinových seminářů postoupíte od základních úprav a funkcí až k vytváření kontingenční tabulky a s velkou pravděpodobností se do Excelu zamilujete.

Celým kurzem vás provede Ivana Siglová (Sdružení VIA, z.ú.), která Excel používá k uspořádání a zpracování dat prakticky denně. Pracuje rovněž v neziskové organizaci a proto má velmi dobrou představu o tom, s jakými specifiky a problémy v Excelu se zaměstnanci a dobrovolníci neziskových organizací mohou potýkat, a dokáže vám tak poradit s konkrétními potřebami. Vašim excelovým tabulkám a problémům bude také věnována velká část druhého semináře

Neváhejte se přihlásit i jako úplný začátečník. Klíčová je pro nás vaše motivace a potenciál využívat nabité znalosti v budoucnu.

KDY?

Úterý 31. 10. od 9:00 do 16:00

Úterý 7. 11. od 9:00 do 16:00

Pro udržení celistvosti kurzu je nutné, abyste se zúčastnili celého kurzu, tj. obou termínů.

KDE?

Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, budova B, 1. patro - počítačová učebna.

V případě zájmu, prosím, vyplňte přihlášku ZDE a to do středy 18. října. Hodnotící komise poté vybere z přihlášených 12 – 15 účastníků a do pátku 20. října dáme všem vědět, zda byli přijati či nikoliv. Prosíme, aby se za jednu organizaci vždy hlásil pouze jeden zájemce. Děkujeme!

A abyste tušili, do čeho jdete, přikládáme slova jedné z účastnic minulého kurzu: "Seminář mi otevřel oči v práci s Excelem, už to není nutné zlo, které musím používat, ale program, který je pomocníkem. Jsem ráda, že věci, o který jsem měla útržkovité znalosti, se mi sjednotily, uspořádaly a propojily a budu je moci používat. Očekávání mít po semináři rychlejší práci a nevztekat se u online nápověd, se vyplnilo."

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na ivana.siglova@sdruzenivia.cz nebo telefonicky na 704 389 035.

Těšíme se na viděnou, TechSoup Česká republika a KOUS Vysočina.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru