23.10.2017

V České republice byla spuštěna nová verze Microsoft Nonprofit portálu

msp3
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
October 23, 2017

Před několika dny byla spuštěna nová verze portálu Microsoft Nonprofit, přes kterou mohou neziskové organizace žádat o cloudové služby Microsoft Office 365 (a doprovodné služby) a Azure.

Hlavní rozdíl je v novém postupu registrace do těchto služeb a nový rychlejší proces ověřování oprávněnosti neziskových organizací. Nový registrační proces jsme pro vás popsali zde: registrace na portál Microsoft Nonprofit pro nové uživatele.

Pokud již nějakou z cloudových služeb Microsoft používáte a registrovali jste se k ním na statém portále Microsoft Nonprofit a budete se chtít přihlásit na nový portál, například kvůli využívání další služby, postupujte podle tohoto návod: registrace stávajících uživatelů.

Tato změna se nijak nedotýká dárcovského programu s desktopovými licencemi, jakou jsou balíky Office či operační systémy Windows. Pro ty nadále platí stejný postup - platný účet organizace na našich stránkách www.techsoup.cz a podání žádosti přes naše stránky. Podrobný postup zde.

Chcete se dozvědět všechny informace o novém portálu, změněném procesu registrace a žádostí o cloudové služby přímo od týmu TechSoup? Připojte se ve středu 22. listopadu od 16:00 k webináři, kde vám celý postup popíší kolegyně Radka Bystřická a Klára Pantůčková a budou připraveny zodpovědět vaše dotazy. Stačí vyplnit přihlášku a v pondělí před webinářem vám zašleme veškeré instrukce k přístupu. Těšíme se na vás!

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 704

registrovaných neziskovek

467 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 335

zprostředkovaných licencí a hardwaru