11.12.2017

Vybavte se do nového roku nejnovějšími Microsoft produkty!

office_logo.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
December 11, 2017

Před Vánoci vám chceme po delší době komplexněji představit nabídku programu TechSoup a s ní také partnery, které jednotlivé dary a výhody poskytují. Začneme tedy u toho nejstaršího a největšího – u společnosti Microsoft.

TechSoup a Microsoft jsou na celosvětové úrovni partnery již více než 25 let a stejnou dobu už společně pomáhají neziskovým organizacím naplňovat jejich poslání. V rámci dárcovského programu Microsoft můžete získat nejoblíbenější a nejaktuálnější produkty za malý administrativní poplatek nepřesahující 15 % tržní hodnoty produktu.

Které produkty a jak? Projděte si je s námi níže!

Office Professional Plus

Devět aplikací, díky kterým můžete vytvořit jednoduchou tabulku, ale i celou databázi, a mnoho dalšího. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath a Skype for Business získáte za poplatek 955,- Kč + DPH. Poplatek je jednorázový bez nutnosti jakýchkoliv dalších plateb. Produkt najdete na www.techsoup.cz/node/5388

Office for Mac

Pět základních aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote můžete získat i pro Mac zařízení a to za poplatek pouze 692,- Kč + DPH. https://www.techsoup.cz/node/294

Nejnovější Windows 10

Windows 10 obsahuje řadu nových funkcionalit a nástrojů umožňující pracovat ještě lépe v týmu i samostatně. Upgrade na Windows 10 získáte prostřednictvím TechSoup pouze za 382,- Kč + DPH, takže pokud jej ještě nemáte, čeká na vás na www.techsoup.cz/node/1031.

Windows Server: Nejen sdílení souborů

Díky Windows serveru můžete se svými kolegy nejen sdílet potřebné soubory, ale také například hostovat interní webové stránky a mnoho dalšího. V programu TechSoup najdete několik dostupných edicí a všechny můžete opět získat za minimální poplatky. Třeba edici Windows Server Standard na www.techsoup.cz/node/5342.

Databáze s SQL Serverem

Microsoft SQL Server vám umožní hostovat SQL databáze pro interní stránky, CRM systémy, webové aplikace nebo další služby. Zažádat o něj můžete na www.techsoup.cz/node/5329.

Exchange Server: E-maily, kalendáře a mnoho dalšího

Nejnovější verze Microsoft Exchange Serveru vám poskytne vše, co potřebujete pro provozování a správu e-mailů, kalendářů a dalších služeb pro vaše pracovníky. Více informací a možnost podat žádost ihned máte na www.techsoup.cz/node/5327.

A kolik toho můžu mít?

Dárcovský program Microsoft má své limity. Organizace registrovaná v TechSoup programu může žádat max. o 50 licencí z produktové skupiny během dvou let. Ale jsou i výjimky! Pročtěte si omezení na stránkách TechSoup.

Nevybrali jste si z těchto produktů? Najděte si chvilku a prozkoumejte celou naši nabídku! Věříme, že si mezi dalšími kancelářskými aplikacemi, anitiviry nebo grafickými programy vyberete právě ten váš, na jehož pomoc už dlouho čekáte.

 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru