16.02.2018

Soutěž Microsoft NGO Awards 2018: Spustili jsme přihlašování!

ngo awards.png
Autor: 
tým TechSoup Česká republika
Napsáno: 
February 16, 2018

 

Hledáme příběhy. Hledáme originální využití Microsoft technologií v neziskových organizacích. Hledáme příklady technologií, které pomáhají.

Již potřetí se společností Microsoft pořádáme a vyhlašujeme soutěž Microsoft NGO Awards. Přihlásit se můžete se svým příběhem o využití Microsoft technologií. Může se jednat o zvýšení vnějšího dopadu a zlepšení služeb pro vaše klienty nebo pro zefektivnění komunikace uvnitř organizace.Pojďte s námi šířit příběhy a inspiraci dále do světa a vyhrajte při tom hodnotné ceny od TechSoup a partnerů projektu – firmy Compuritas, Asociace společenské odpovědnosti, Nadace Neziskovky a společnosti Economia.

Veškeré detaily, pravidla a přihlášku naleznete na www.techsoup.cz/ngoawards. Přihlašování je otevřeno do pátku 9. března. Vítězové pak budou oficiálně oceněni 4. dubna 2018 na konferenci Neziskovka 4.0., kde proběhne také prezentace vítězných příběhů.

Váháte s přihlášením právě vašeho příběhu? Žádný není moc malý a všechny jsou dostatečně zajímavé! Nechte se inspirovat vítězi z předchozích ročníků Microsoft NGO Awards 2017 a Microsoft NGO Awards 2016.

Těšíme se na ten váš a na viděnou 4. dubna!

 


 

Organizátoři:

 

                              
                         

 

Partneři:

 

 

                             

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

3 923

registrovaných neziskovek

379 943 169 Kč

hodnota darovaného IT

43 081

darovaných licencí a hardwaru