PowerPoint for Mac (Discounted)

Powerpoint for Mac.png
Partneři:
Jazyk:
Media:
Platform:
Produktová skupina:
Snížená cena:
CZK 1,981.00 + 21 % DPH
SKU: LS-50516
Popis: 

PowerPoint for Mac je nástroj pro návrh, přípravu, prezentování a publikování prezentací. Aplikace PowerPoint pro Mac je také jednou z aplikací obsažených v sadě Office for Mac.

Tato nabídka zahrnuje jednu licenci pro instalaci softwaru na jednom zařízení. Přečtěte si souhrn užívacích práv multilicenčních produktů pro detailní licenční informace.

Jaké verze jsou k dispozici?

Můžete si vybrat a stáhnout aktuální verzi nebo předchozí verzi tohoto softwaru. Můžete zjistit, která verze je aktuální na stránce Aktuální verze produktů společnosti Microsoft. Kromě toho si můžete stáhnout software v libovolném jazyce, který je k dispozici.

Přínosy pro organizaci

Pomocí aplikace PowerPoint lze

  • Vytvořit standardizované prezentace s logem, barvou a celkovou identitou vaší organizace
  • Vyprávět příběhy o tom, jak Vaše organizace pomáhá svým členům a klientům

Hlavní funkce

  • Kompatibilita s aplikací PowerPoint pro Windows: Aplikace Outlook pro Mac má v podstatě stejné funkce jako její ekvivalent pro Windows..
  • PowerPoint vám umožňuje začlenit text, obrázky, audio i video..
  • Speciální náhled ukazuje současný slajd, následující slajd, poznámky a časomíru, zatímco publikum vidí pouze prezentaci..
  • Přístup přes mobilní zařízení a web: s on-line aplikacemi Office Web Apps mohou uživatelé na různých místech vytvářet a upravovat stejný soubor ve stejný čas.. Je možné využít jakýkoliv webový prohlížeč nebo mobilní zařízení běžící na iOS, Androidu nebo Windows.

Získání (stažení) produktu

Instalace tohoto produktu vyžaduje stažení z Centra služeb Microsoft Volume Licensing Service (VLSC) a zadání licenčního klíče. Můžete stáhnout libovolnou dostupnou verzi, nebo jazykovou mutaci pro váš produkt.

Licenční klíč umožňuje instalaci produktu na tolik počítačů, na kolik jste získali licence. Množství je uvedeno v e-mailu, který obdržíte od společnosti TechSoup po vyžádání tohoto produktu.

Očekávejte dva emaily:

  1. Až bude vaše žádost schválena, společnost TechSoup vám pošle zprávu na e-mailovou adresu vaší organizace. Tento e-mail potvrdí počet licencí, o které jste požádali, a poskytne vám informace o tom, jak používat VLSC, jakmile společnost Microsoft přijme vaši licenční smlouvu. Ujistěte se, že e-mailová adresa ve vašich informacích o organizaci je aktuální prostřednictvím návštěvy vašeho účtu.
  2. Společnost Microsoft pošle e-mail, který uvítá vaši organizaci do VLSC. Tento e-mail bude znamenat, že společnost Microsoft přijala Vaší licenční smlouvu. Po obdržení tohoto e-mailu budete moci postupovat podle kroků v prvním e-mailu, který jste obdrželi od TechSoup, abyste získali váš produkt prostřednictvím VLSC.

Softwarová záruka

Pod Program Software Assurance, máte právo nainstalovat jakoukoli novou verzi produktů, na které se vztahuje smlouva, během doby její platnosti.

Requirements: 

Systémové požadavky

  • Není kompatibilní s aplikacemi Office 365: Tento licenční software nelze instalovat ve stejném zařízení jako kteroukoliv z aplikací Office 365 získaných pomocí předplatného sady Office 365. Před instalací tohoto produktu budete muset odinstalovat všechny aplikace sady Office 365 v zařízení. Aplikace Office 365 používají technologii která není kompatibilní se softwarovým programem Office získaným prostřednictvím Volume Licensing.
  • Viz systémové požadavky Office.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru