Project Server (Discounted)

Project-Server-All.png
Partneři:
Media:
Platform:
Snížená cena:
CZK 101,170.00 + 21 % DPH
SKU: LVS-50563
Popis: 

Project Server je software pro správu projektů, který běží na systému Windows Server. Umožňuje středním a velkým organizacím lépe řídit projekty a projektová portfolia. Project Server je přístupný prostřednictvím klientských aplikací: Project Professional a Project Web App.

Tato nabídka zahrnuje serverovou licenci. Navíc každý uživatel nebo zařízení, které přistupuje k serveru Project Server, musí mít klientskou přístupovou licenci (CAL). Další informace o licencích naleznete v Průvodci licencování serverů Microsoft.

Které verze tohoto softwaru jsou k dispozici?

Můžete si vybrat stávající verzi, nebo předchozí verzi tohoto softwaru. Můžete zjistit, která verze je aktuální na aktuálních verzích produktů společnosti Microsoft stránka. Kromě toho si můžete stáhnout software v libovolném jazyce, který je k dispozici.

Přínosy pro organizaci

Pokud máte zkušenosti se správou sítě, můžete použít Project Server pro

 • Účinně analyzujte a reportujte projekty i programy
 • Spolupracujte na řízení projektů v celém podniku

Hlavní možnosti

 • Řízení podnikových projektů: Tento produkt můžete integrovat s projektovým serverem a Project Online, abyste získali kontrolu nad všemi typy práce a umožnili vám vizualizovat výkon prostřednictvím ovládacích panelů.
 • Správa portfolia: Můžete identifikovat, vybrat, spravovat a zobrazovat portfolia projektů, programů a softwarových aplikací, které odpovídají vaší strategii.
 • Řízení požadavků: Modul správy požadavků shromažďuje návrhy projektů a řešení. Tyto návrhy můžete spravovat pomocí třídění a výběru pracovního postupu a následně provádět a sledovat vybrané projekty.
 • Mobilní přístup: Web připravený na mobilní zařízení umožňuje členům týmu a projektovým manažerům zobrazit stav projektu kdekoliv a kdykoliv. Podporované telefony jsou Windows Phone, iPhone a Android.

Získání (stažení) produktu

Instalace tohoto produktu vyžaduje, abyste stáhli software z Centra služeb Microsoft Volume Licensing Center (VLSC) a zadejte licenční klíč. Můžete stáhnout libovolnou dostupnou verzi nebo jazyk pro váš produkt. Licenční klíč umožňuje instalaci produktu na tolik počítačů, na kolik jste získali licence. Množství je uvedeno v e-mailu, který obdržíte od společnosti TechSoup po vyžádání tohoto produktu.

Očekávejte dva e-maily:

 1. Až bude vaše žádost schválena, společnost TechSoup vám pošle zprávu na e-mailovou adresu vaší organizace. Tento e-mail potvrdí počet licencí, o které jste požádali, a poskytne vám informace o tom, jak používat VLSC, jakmile společnost Microsoft akceptuje vaši licenční smlouvu. Ujistěte se, že e-mailová adresa ve vašich informacích o organizaci je aktuální prostřednictvím návštěvy vašeho účtu.
 2. Společnost Microsoft zašle e-mail, který uvítá vaši organizaci do VLSC. Tento e-mail bude znamenat, že společnost Microsoft přijala Vaší licenční smlouvu. Po obdržení tohoto e-mailu budete moci postupovat podle kroků v prvním e-mailu, který jste obdrželi od TechSoup, abyste získali váš produkt prostřednictvím VLSC.

Software Assurance

Program Software Assurance, máte právo nainstalovat jakoukoli novou verzi produktů, na které se vztahuje smlouva, během doby platnosti programu.

Requirements: 

Požadavky na systém

 • Hardware:
 • Software:
  • Windows Server 2012 Standard, databáze; Windows Server 2008 R2 s aktualizací SP1 Standard, Enterprise, Datacenter
  • SharePoint Server 2013
  • SQL Server 2012; SQL Server 2008 R2 s aktualizací SP1
 • Ostatní:
 • Požadavky klienta:
  • Pro projekt Web App - Internet Explorer 8/9/10
  • Pro připojení klienta Professional - Project Professional 2013

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 187

registrovaných neziskovek

406 120 458 Kč

hodnota darovaného IT

46 250

darovaných licencí a hardwaru