Windows Remote Desktop Services – External Connector License (Discounted)

Windows Server CALs.png
Partneři:
Media:
Platform:
Snížená cena:
CZK 139,091.00 + 21 % DPH
SKU: LS-50523
Popis: 

Služby vzdálené plochy systému Windows jsou technologie umožňující uživatelům vzdáleně spouštět aplikace na serveru Windows Server. To lze provést z široké škály zařízení přes prakticky libovolný typ síťového připojení. Klienti jsou k dispozici pro různé operační systémy a lze je stáhnout z webových stránek společnosti Microsoft.

Licence pro externí konektory (ECL) umožňuje neomezený počet současných připojení.

Tato nabídka obsahuje jednu službu ECL pro služby vzdálené plochy Windows. ECL je nejvhodnější pro organizaci, která má velké množství ověřených externích uživatelů internetu, kteří přistupují ke službám vzdálené plochy Windows. Pro menší množství ověřených uživatelů může být ekonomičtějším řešením získat licence pro klientský přístup (CAL) pro maximální očekávaný počet současných připojení.

Mějte prosím na paměti, že si organizace se službou Remote Desktop Services ECL musí pro každou instanci systému Windows Server, ke které přistupují externí uživatelé, zajistit také ECL pro Windows Server. Licence CAL si musí zajistit rovněž pro interní zařízení, která k serveru přistupují. Pro anonymní uživatele Internetu není vyžadována žádná licence.

Dodatečné informace

Další informace o dostupných vydáních systému Windows Server a o požadavcích na serverové a klientské licence naleznete v dokumentu Průvodce licencemi a edicemi Windows Server.

Pouze licence

Tato licence nevyžaduje média, licenční klíče ani kódy nastavení.

Licence CAL, ECL a licence pro správu (ML) nabízené prostřednictvím TechSoup jsou vždy určeny pro aktuálně nabízenou verzi serverového softwaru. Tyto licence však mohou být použity i s dřívějšími verzemi serverového softwaru.

Softwarová záruka

Podle zásad programu Software Assurance máte právo nainstalovat jakoukoli novou verzi produktů, na které se vztahuje smlouva, během doby její platnosti.

Requirements: 

Systémové požadavky

  • Žádné

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 187

registrovaných neziskovek

406 120 458 Kč

hodnota darovaného IT

46 250

darovaných licencí a hardwaru