Windows Remote Desktop Services – User CAL (Discounted)

Windows Server CALs.png
Partneři:
Media:
Platform:
Snížená cena:
CZK 1,156.00 + 21 % DPH
SKU: LS-50564
Popis: 

Služby vzdálené plochy systému Windows jsou technologie umožňující uživatelům vzdáleně spouštět aplikace na serveru Windows Server. To lze provést z široké škály zařízení přes prakticky libovolný typ síťového připojení. Klienti jsou k dispozici pro různé operační systémy a lze je stáhnout z webových stránek společnosti Microsoft. Pro každé zařízení nebo uživatele, kteří přistupují ke Službám vzdálené plochy Windows, je vyžadována klientská přístupová licence (CAL) pro Služby vzdálené plochy Windows.

Tato nabídka obsahuje jednu uživatelskou CAL. Uživatelská CAL opravňuje uživateli přistupovat ke Službám vzdálené plochy Windows z libovolného zařízení. Například pro případ, kdy zaměstnanec přistupuje k serveru z jednoho počítače v práci a z dalšího doma. K dispozici jsou také CALy pro zařízení, sloužící k licencování počítačů, a licence pro externí připojení (ECL) sloužící k licencování většího počtu externích uživatelů. Mějte prosím na paměti, že si organizace kromě CALů pro Služby vzdálené plochy Windows musí zajistit také CALy pro Windows Server pro všechny uživatele i zařízení, přistupující k Windows Serveru.

Doplňující informace

Další informace o dostupných vydáních systému Windows Server a o požadavcích na serverové a klientské licence naleznete v dokumentu Průvodce licencemi a edicemi Windows Server.

Pouze licence

Tato licence nevyžaduje média, licenční klíče ani kódy nastavení.

Licence CAL, ECL a licence pro správu (ML) nabízené prostřednictvím TechSoup jsou vždy určeny pro aktuálně nabízenou verzi serverového softwaru. Tyto licence však mohou být použity i s dřívějšími verzemi serverového softwaru.

Získání (stažení) produktu

CALy pro Služby vzdálené plochy Windows se liší od ostatních CALů pro Windows Server, protože je k jejich instalaci nutný licenční klíč z Volume Licensing Service Center (VLSC).

Očekávejte dva e-maily:

  1. Až bude vaše žádost schválena, společnost TechSoup vám pošle zprávu na e-mailovou adresu vaší organizace. Tento e-mail potvrdí počet licencí, o které jste požádali, a poskytne vám informace o tom, jak používat VLSC, jakmile společnost Microsoft přijme vaši licenční smlouvu. Ujistěte se, že e-mailová adresa ve vašich informacích o organizaci je aktuální prostřednictvím návštěvy vašeho účtu.
  2. Společnost Microsoft pošle e-mail, který uvítá vaši organizaci do VLSC. Tento e-mail bude znamenat, že společnost Microsoft přijala Vaší licenční smlouvu. Po obdržení tohoto e-mailu budete moci postupovat podle kroků v prvním e-mailu, který jste obdrželi od TechSoup, abyste získali váš produkt prostřednictvím VLSC.

Softwarová záruka

Podle zásad programu Software Assurance máte právo nainstalovat jakoukoli novou verzi produktů, na které se vztahuje smlouva, během doby její platnosti.

Requirements: 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 187

registrovaných neziskovek

406 120 458 Kč

hodnota darovaného IT

46 250

darovaných licencí a hardwaru