DocuSign Standard Edition

DocuSign Square Product Logo _ Resized.png
Partneři:
Platform:
Media:
Administrativní poplatek:
CZK 2,081.00 + 21 % DPH
SKU: G-49994
Popis: 

DocuSign Standard Edition je webová služba, která umožňuje nahrávat a odesílat dokumenty pro elektronický podpis. DocuSign odesílá odkazy signatářům, kteří mohou přidat své podpisy z prakticky libovolného zařízení podporujícího internet. Signatáři k podepisování dokumentů nepotřebují účet DocuSign. Vy i signatáři si můžete kdykoli zobrazit, stáhnout a vytisknout dokončené dokumenty. V tomto článku najdete podrobný návod k použití služby DocuSign.

Tato nabídka poskytuje trvalé předplatné DocuSign Standard Edition pro jednoho uživatele. Licence umožňuje uživateli odeslat až 100 dokumentů za rok. Další informace naleznete v sekci Podrobnosti o předplatném.

Výhody pro organizace

Můžete použít DocuSign Standard Edition ke zvýšení produktivity a flexibility zaměstnanců  tím, že umožníte podepisování dokumentů v odlehlých místech a kdykoliv. Použijte jej pro:

 • Získávání finančních prostředků: grantové žádosti, obnovení členství, korporátní sponzorské smlouvy
 • Lidské zdroje: distribuci a potvrzování zásad, nové zaměstnance, změny formulářů
 • Správa dobrovolníků: žádosti, výjimky, registrace událostí
 • Veřejné zakázky: dodavatelské smlouvy, objednávky, SOWy
 • Právní záležitosti: NDA, licence, dodržování předpisů
 • Finance: interní schválení, výkaznictví výdajů, audity
 • IT: sledování aktiv, hlášení událostí, oprávnění k údržbě

Hlavní možnosti

 • Volba zdrojů a úložiště: Můžete vkládat dokumenty ve formátu Word, PDF a další typy dokumentů, a to buď z Vašeho počítače, nebo z webových stránek pro sdílení souborů, jako jsou Box, Dropbox, Google Drive a OneDrive. Dokumenty jsou uloženy v cloudu DocuSign, ale mohou být přesunuty na Vaše stránky pro sdílení souborů.
 • Mobilní přístup: Pomocí mobilní aplikace DocuSign můžete vytvářet a odesílat dokumenty z chytrých telefonů a tabletů. Můžete je podepsat pomocí aplikace nebo v mobilním webovém prohlížeči.
 • Značky: Můžete umisťovat značky do dokumentů, aby se zobrazilo, kam lze přidat podpisy, iniciály, jména, názvy, názvy společností a další relevantní informace.
 • Šablony: Můžete vytvářet opakovaně použitelné šablony, které ukládají značky a umístění pole, směrování pracovních postupů a další nastavení.
 • Stav a přehledy: Informační panel zobrazuje stav dokumentů. Zobrazují se přehledy o dokumentech, příjemcích a celková aktivita účtu.
 • Komentáře: Odesílatelé a signatáři mohou odesílat komentáře, otázky a odpovědi do dokumentů a být v reálném čase upozorňováni na nové komentáře a odpovědi. Komentáře jsou uloženy jako součást transakce

Další informace naleznete na stránkách DocuSign.

Podpora

Toto předplatné zahrnuje Standardní plán podpory DocuSign.

Pozorně vyberte

Správní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Získání tohoto produktu

Pokud TechSoup Česká republika schválí Vaši žádost o dárcovství, pošleme na e-mailovou adresu Vaší organizace zprávu s pokyny pro získání a aktivaci tohoto produktu.

Systémové požadavky Viz Sytémové požadavky DocuSign.
Trvalá licence Tento dar poskytuje trvalou licenci. Této licenci nevyprší platnost ani není nutné ji obnovit.
Stávající předplatitelé Stávající zákazníci DocuSign si nemusí zažádat TechSoup Česká republika o nabídku pro obnovení svého předplatného.
Představení DocuSign

Domovská stránka aplikace Docusign obsahuje krátké demo video.

Pokud jste se zúčastnili bezplatného zkušebního používání DocuSign, budete si muset vytvořit nový účet za pomoci jiné e-mailové adresy, abyste obdrželi toto dárcovské předplatné. Zkušební účty nelze převádět na účty získané touto nabídkou.

Je vyžadována kreditní karta Při registraci do DocuSign budou po organizacích vyžadovány informace o kreditní kartě.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru