DocuSign Business Pro Edition, jednoroční počáteční předplatné - přístup ke zlevněným sazbám

DocuSign Square Product Logo _ Resized.png
Partneři:
Platform:
Media:
Administrativní poplatek:
CZK 2,234.00 + 21 % DPH
SKU: G-49995
Popis: 

DocuSign Business Pro Edition je webová služba, která umožňuje nahrávat a odesílat dokumenty pro elektronický podpis. DocuSign odesílá odkazy signatářům, kteří mohou přidat své podpisy z prakticky libovolného zařízení podporujícího internet. Signatáři k podepisování dokumentů nepotřebují účet DocuSign. Vy i signatáři si můžete kdykoli zobrazit, stáhnout a vytisknout dokončené dokumenty. V tomto článku najdete podrobný návod k použití služby DocuSign.

Tato nabídka poskytuje přístup ke slevě více než 75 procent na jednoroční předplatné DocuSign Business Pro Edition pro jednoho uživatele. Tato licence umožňuje uživateli odeslat až 100 dokumentů za rok. Poté, co si požádáte o tuto nabídku prostřednictvím TechSoup Česká republika, zaplatíte přímo DocuSign 127,30 CAD$ za zvýhodněné předplatné. Podívejte se na sekci Detaily a servisní náklady pro vice informací.

Výhody pro organizace

Můžete použít DocuSign Standard Edition ke zvýšení produktivity a flexibility zaměstnanců  tím, že umožníte podepisování dokumentů v odlehlých místech a kdykoliv. Použijte jej pro:

 • Získávání finančních prostředků: grantové žádosti, obnovení členství, korporátní sponzorské smlouvy
 • Lidské zdroje: distribuci a potvrzování zásad, nové zaměstnance, změny formulářů
 • Správa dobrovolníků: žádosti, výjimky, registrace událostí
 • Veřejné zakázky: dodavatelské smlouvy, objednávky, SOWy
 • Právní záležitosti: NDA, licence, dodržování předpisů
 • Finance: interní schválení, výkaznictví výdajů, audity
 • IT: sledování aktiv, hlášení událostí, oprávnění k údržbě

Hlavní možnosti

  • Volba zdrojů a úložiště: Můžete vkládat dokumenty ve formátu Word, PDF a další typy dokumentů, a to buď z Vašeho počítače, nebo z webových stránek pro sdílení souborů, jako jsou Box, Dropbox, Google Drive a OneDrive. Dokumenty jsou uloženy v cloudu DocuSign, ale mohou být přesunuty na Vaše stránky pro sdílení souborů.
  • Šablony: Můžete vytvářet opakovaně použitelné šablony, které ukládají značky a umístění pole, směrování pracovních postupů a další nastavení.
  • Dokumenty připojené k webovým stránkám: DocuSign PowerForms Vám umožní vytvářet podpisu možné dokumenty, které můžete připojit k Vašim webovým stránkám nebo zabezpečenému portálu a poskytnout tak svým signatářům samostatné obsloužení na vyžádání.
  • Hromadné odesílání: Stejný dokument můžete odeslat velkému počtu příjemců a sledovat, kdo odpoví.

Komentáře:

  Odesílatelé a signatáři mohou odesílat komentáře, otázky a odpovědi do dokumentů a být v reálném čase upozorňováni na nové komentáře a odpovědi. Komentáře jsou uloženy jako součást transakce.

 • Platby DocuSign: Můžete propojit účet Vaší platební brány s DocuSign a vybírat platby v době podpisu. Momentálně dostupné platební brány zahrnují Stripe, Braintree/PayPal a Autorize.Net.

Další informace naleznete na stránkách DocuSign.

Podpora

Toto předplatné zahrnuje Standardní plán podpory DocuSign.

Pozorně vyberte

Správní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Získání tohoto produktu

Pokud TechSoup Česká republika schválí Vaši žádost o dárcovství, pošleme na e-mailovou adresu Vaší organizace zprávu s pokyny pro získání a aktivaci tohoto produktu.

Systémové požadavky Viz Sytémové požadavky DocuSign.
Slevněné sazby
Tato nabídka poskytuje přístup ke zlevněné sazbě na jednoroční předplatné DocuSign Business Pro Edition. Poté, co si zažádáte o tuto nabídku a zaplatíte TechSoup Česká republika správní poplatek, použijete také kreditní kartu Vaší organizace k zaplacení 127,30 CAD přímo společnosti DocuSign za zvýhodněné předplatné. Tato sleva se nevztahuje na měsíční fakturační cyklus a je nabízena pouze pro roční fakturační cyklus.
Pokračování služby po jednom roce Po uplynutí počátečního období jednoho roku DocuSign automaticky obnoví předplatné se stejnou sazbou, pokud se nerozhodnete jej zrušit.
Stávající předplatitelé Stávající zákazníci DocuSign nemusí zažádat TechSoup Česká republika o nabídku pro obnovení svého předplatného.
Představení DocuSign

Domovská stránka aplikace Docusign obsahuje krátké demo video.

Pokud jste se zúčastnili bezplatného zkušebního používání DocuSign, budete si muset vytvořit nový účet za pomoci jiné e-mailové adresy, abyste obdrželi toto dárcovské předplatné. Zkušební účty nelze převádět na účty získané touto nabídkou.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru