Adobe Acrobat Pro DC - Roční Individuální členství - přístup ke slevě

prod-adobe-acrobat-pro-dc_Resized.png
Partneři:
Platform:
Media:
Administrativní poplatek:
CZK 117.00 + 21 % DPH
SKU: G-50276
Popis: 

Adobe Acrobat Pro DC je služba pro aplikace a cloudové úložiště pro vytváření, úpravu a sdílení souborů PDF.

Tato nabídka poskytuje přístup k slevám na plán Acrobat Pro DC individuální členství pro jednoho uživatele. Obdržíte slevu 24 dolarů z aktuálních sazeb společnosti Adobe pro první rok.

Co zaplatíte Adobe

Po vyžádání této nabídky prostřednictvím položky TechSoup Czech Republic zaplatíte společnosti Adobe každý měsíc 12,99 dolarů během prvního zlevněného roku.

Přínosy pro organizaci

Program DC Acrobat Pro můžete použít

  • Vytvářejte, upravujte a sdílejte soubory PDF s ostatními z pracovní plochy počítače, mobilního zařízení a online
  • Ušetřete čas a peníze tím, že umožníte podepisování dokumentů na dálku a kdykoli pomocí aplikace Adobe Sign

Zahrnuté aplikace a služby

Plán Acrobat Pro DC obsahuje níže uvedené aplikace a služby pro stolní počítače pro Windows a Mac.

  • Adobe Acrobat Pro DC je desktopový software pro vytváření, úpravu, podepisování, odesílání a sledování dokumentů PDF.
  • Dokument Cloud poskytuje navíc k úložišti Creative Cloud 20GB úložného prostoru.
  • Adobe Sign je služba elektronického podpisu založená na cloudu pro vytváření postupů automatického elektronického podpisu.

Program Acrobat Pro DC je také možné propojit s mobilními aplikacemi společnosti Adobe pro práci s více platformami, ve kterých lze podepisovat, upravovat a prohlížet soubory PDF. Přečtěte si úplný seznam funkcí a srovnání s předchozími verzemi Acrobat Pro na webu společnosti Adobe.

Podpora

Společnost Adobe poskytuje telefonickou podporu, on-line chat, fóra a tutoriály jako součást plánu Acrobat Pro DC.

Upozornění:

Správní poplatek za tento produkt se nevrací a produkt nelze vyměnit.

Získání (stažení) produktu

Jakmiel TechSoup Czech Republic schválí vaši žádost o dárcovství, pošleme na e-mailovou adresu vaší organizace pokyny pro získání a aktivaci produktu.

Podrobnosti a náklady na službu:

Přečtěte si stránku Adobe FAQ společnosti TechSoup informace, které nejsou uvedeny v tabulce níže.

Požadavky na systém Přečtěte si požadavky systému Acrobat Pro DC.
Diskontované sazby Tato nabídka poskytuje přístup k slevě 24 USD z aktuálních sazeb za první rok nového předplatného programu Acrobat Pro DC. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné členství za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. S touto slevou budete během prvního roku platit $12.99 měsíčně. Toto členství přichází s jednoroční smluvní povinností. Všechny následující roky jsou nabízeny za běžnou maloobchodní cenu.
Licencování Zlevněné členství umožňuje jednomu uživateli stahovat a používat produkt a službu Acrobat Pro DC, po dobu, kdy je členství aktivní. Tato nabídka je určena pouze pro uživatele, kteří jsou zaměstnanci či dobrovolníky dané organizace. Pokud jste si pořídil(a) uživatelskou licenci, můžete software instalovat a používat také na svém druhém počítači. Tento druhý počítač může být domácí počítač či přenosné zařízení využívající operační systém Windows nebo Mac OS. Nemůžete však používat software souběžně na obou zařízeních.
Pokračování předplatného po uplynutí jednoho roku Po uplynutí počátečního ročního období společnost Adobe automaticky obnoví členství ve standardní maloobchodní sazbě, pokud se ho nerozhodnete zrušit.
Převedení členství Předplatná jsou zřizována na individuální úrovni. E-mailová adresa uživatele je propojena s Adobe ID. U individuálního předplatného nemůže Vaše organizace měnit Adobe ID či heslo daného uživatele. Proto je v případě, že zaměstnanec či dobrovolník organizaci opustí, nutné změnit potřebné fakturační údaje. Další informace o tomto produktu najdete v programu Adobe Donation and Technical FAQ.
Stávající členové nejsou oprávněni Tato nabídka není dostupná pro stávající členy Acrobatu Pro DC, ale organizace může požádat o nové členství s touto sazbou u osob, které je nemají. Jednotlivci s trvalými licencemi pro desktopový software Acrobat Pro mají nárok na tuto nabídku.
Storno Pokud zrušíte během prvních 14 dnů, společnost Adobe vydá plnou náhradu. Pokud své předplatné zrušíte po 14-ti dnech od zavedení, Adobe Vám vyplatí zpět polovinu zbývající částky. Po zrušení aplikace Acrobat Pro DC přestane fungovat. Budete však moci stále využívat bezplatných výhod předplatného služby Document Cloud, včetně cloudového úložiště o velikosti 5 GB a využití dalších služeb.
Požadovaná kreditní karta nebo PayPal Pro získání svého členství budete muset zadat číslo kreditní karty, číslo debetní karty nebo účet PayPal.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru