26.03.2019

Uspořádejte online meeting s novým programem Zoom

Snímek obrazovky 2019-03-26 v 8.49.12.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
March 26, 2019

Nástroje: Zoom

Nejčerstvějším nováčkem v našem katalogu je program pro videokonference Zoom. Ať už se snažíte propojit více konferenčních místností, meetingů nebo se důležitých jednání účastnit z domova z vlastního mobilu či desktopu, Zoom vám vše umožní během pár kliknutí. Díky vysoké kvalitě videa a zvuku se budete cítit, jako byste s týmem byli ve stejné místnosti. Aplikace je navíc vybavena i skupinovým chatem. Setkání jednoho hostitele může mít až 100 účastníků a všichni z nich přitom mohou být na videu a do konference zasahovat. Volitelné doplňky aplikace umožňují větší schůzky, rozšířené možnosti zvuku, rozšířené nahrávání do cloudu, software pro propojování místností a webinářové nástroje, které mohou být přidány kdykoli během předplaceného roku.

Nabídka TechSoup poskytuje přístup k 50% slevě na jednoroční předplatné pro nové zákazníky. K dispozici máme pro neziskovky od Zoomu dva produkty. Liší se především v tom, pro kolik hostitelů konferencí program pořizujete. Pokud potřebujete program pro méně než deset hostitelů, pak je pro vás ideální Zoom Meetings Pro Plan. Do tohoto balíčku můžete jednotlivě přidat až 9 hostitelů konferencí a za každého zaplatíte Zoomu 74,95 dolarů. Zoom Meetings Business Plan Bundle je pro ty, kteří potřebují, aby konference hostovalo více než deset účastníků. Zde platíte Zoomu paušálně 999,50 dolarů za všech deset účastníků a následně si můžete dokoupit přístup až pro dalších 49.

Business Plan Bundle navíc nabízí: správu uživatelů pomocí domény, přihlášení typu Single Sign-On, telefonickou uživatelskou podporu (levnější tarify mají non-stop podporu přes chat a e-mail), branding (brandované zvací e-maily, vlastní URL vašespolečnost.zoom.us) a v neposlední řadě automatický převod nahrávek konferencí do textové podoby.

Platby Zoomu nezahrnují správní poplatky pro TechSoup za přístup k těmto slevám předplatného. Podmínky slevového programu Zoom naleznete zde.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru