26.04.2019

Zorganizujte si činnost s Asanou

Snímek obrazovky 2019-04-26 v 14.23.07.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
April 26, 2019

Nástroje: Asana

Přesně po měsíci vám přinášíme další programovou novinku! Tentokrát je jí aplikace Asana. Tahle šikovná vychytávka vám v neziskovce pomůže zorganizovat téměř všechno. Asana je pokročilý plánovač úkolů, který zvládne koordinovat práci v jakémkoliv oboru. Vybrat si můžete ze dvou možností. První možnost, Asana Premium se hodí spíše pro usnadnění komunikace mezi týmy. Druhá, Asana Business, je zase více zaměřena na všechny zaměstnance. Pomůže vám s monitorováním, správou a standardizováním práce v celé organizaci. Protože je Asana online software, přináší s sebou velikou výhodu v případě, že potřebujte být vy, nebo někdo z vašeho týmu mobilní. Do programu se totiž můžete přihlásit klasicky z desktopu nebo přes mobilní aplikaci.

Teď už ale ke konkrténím činnostem, které vám program umožní dělat. Mezi základní funkce Asany patří stanovování úkolů, odpovědností a dalších pracovní kroků, ty můžete připsat sobě i ostatním uživatelům. Na čem se zrovna pracuje a jak jednotlivé aktivity postupují, vám je program schopen ukázat v reálném čase. Tahle funkce se hodí zejména pro práci na projektech. Asana však umožňuje také vytváření opakovatelných procesů, takže se skvěle hodí i pro pravidelné činnosti. Rozpracované projekty si můžete zobrazit jako seznamy, tabulky, kalendáře nebo harmonogramy. V každém jednom projetku navíc můžete sledovat jen to, co chcete nebo potřebujete. V neposlední řadě vám software poskytne úplnou kontrolu nad důležitými dokumenty organizace a tím, kdo k nim má přítup.

Naše katalogová nabídka poskytuje 50% slevu na roční předplatné buďto Asana Premium, nebo Asana Business pro jeden tým. Poté, co podáte žádost přes TechSoup Česká republika, zaplatíte také přímo Asana slevněné předplatné. Obnovu po vypršení roční licence lze zajistit znovu přes Techsoup a to i v případě, že Asanu již používáte. 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru