Zoner Photo Studio X - obnova jednoletého předplatného

Zoner X malá
Partneři:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 158.00 + 21 % DPH
per year
SKU: G-51354
Popis: 

Tento produkt slouží pouze pro obnovu předplatného organizací, které již získaly produkt Zoner Photo Studio X - prvotní jednoleté předplatné. Obsahem daru je obnova jednoroční licence na Zoner Photot Studio pro jednoho uživatele. Tato licence musí být původně získána prostřednictvím TechSoup.

Upozornění

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Způsob distribuce produktu

Poté co TechSoup autorizuje vaši žádost o dar, bude vaší organizaci zaslán e-mail s informacemi o přidělené licenci a s instrukcemi jak produkt nainstalovat a aktivovat.

Systémové požadavky

Viz technická specifikace Zoner Photo Studio.

Podrobnosti o předplatném

  • Servis po uplynutí jednoho roku: o obnovení předplatného můžete požádat skrze TechSoup Česká republika každý rok. Musíte tak učinit do jednoho měsíce od data vypršení platnosti. Po uplynutí jednoho měsíce můžete stále prohlížet a exportovat své fotografie, jinak s nimi ale pracovat nemůžete.
  • Doplňkové služby: v aplikaci můžete vytvářet produkty, jako jsou knihy, kalendáře a plakáty. Zoner je za příplatek vytiskne.
  • Zkušební verze Zoner Photo Studio X: Zoner nabízí svůj produkt k vyzkoušení na 30 dní. Licenci získanou skrze TechSoup pak můžete využít k plné roční aktivaci.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru