Veritas Backup Exec 21

Veritas Product Logo.png
Partneři:
Platform:
Media:
Administrativní poplatek:
CZK 3,391.00 + 21 % DPH
SKU: G-49695
Popis: 

Veritas Backup Exec je software pro zálohování a obnovu, který běží na Windows Serveru. Díky zahrnutým nástrojům a možnostem je možné jej využít k zálohování počítačů a virtuálních počítačů se systémem Windows, Mac a Linux.

Tento dar zahrnuje jednu licenci pro Veritas Backup Exec 21. Jedna licence Backup Exec umožňuje serveru Backup Exec zálohovat libovolný počet zařízení. Každá organizace proto potřebuje pouze jednu licenci.

Výhody pro organizace

Pravidelné zálohování může ochránit vaši organizaci před katastrofou související se ztrátou dat. S programem Backup Exec můžete zálohovat data z více zdrojů v centralizovaném rozhraní.

Hlavní funkce

  • Snadné použití: Intuitivní rozhraní a průvodci zjednodušují instalaci, nastavení, zálohování, obnovu, správu médií, přípravu na katastrofy, instalaci clusteru a konfiguraci nástrojů.
  • Zálohování několika serverů: Můžete zálohovat více serverů najednou, buď jako součást jedné definice zálohování, nebo jednotlivě v rámci samostatných definic.
  • Možnosti ukládání: Zálohu můžete uložit téměř na jakékoli úložné zařízení, včetně disku, pásky, deduplikačního úložiště nebo cloudu třetích stran, včetně Amazon Web Services (AWS) Storage Gateway VTL.
  • Deduplikace na blokové úrovni: Program Backup Exec deduplikuje data při všech krocích souvisejících se zálohováním, včetně fyzického a virtuálního prostředí.
  • Široké možnosti obnovy: Virtuální přístroje, aplikace, databáze, soubory, složky a jednotlivé objekty lze obnovit přímo ze záložního úložiště.
  • Zjednodušená technologie obnovy po havárii: V případě havárie dokáže Backup Exec obnovit celý server na stejný nebo odlišný hardware během několika minut, nikoliv hodin nebo dnů.

Nástroje a možnosti

Nástroje a možnosti rozšiřují podporu platforem a funkcí pro prostředí Backup Exec. V síti můžete používat neomezený počet těchto nástrojů, což umožňuje několika nástrojům chránit více serverů najednou. Verze Backup Exec dostupná prostřednictvím TechSoup Česká republika zahrnuje všechny dostupné nástroje a možnosti. Úplný seznam viz Nástroje a možnosti Backup Exec.

Srovnání se System Recovery

Tento produkt je jednou ze dvou zálohovacích aplikací pro organizace v programu Veritas. Porovnání aplikací nabízených prostřednictvím TechSoup Česká republika viz Průvodce produkty Veritas pro obnovu a zálohování.

Verze NFR

Verze tohoto produktu dostupná prostřednictvím TechSoup Česká republika je verze Not for Resale (NFR, není určena k opětovnému prodeji). Produkty NFR nelze upgradovat na nové edice. Pokud požadujete novou edici, budete muset požádat o nový dar prostřednictvím TechSoup Česká republika. Kromě toho produkty NFR nezahrnují telefonickou pomoc při problémech s produkty nebo doplňky; bezplatná online technická podpora je však k dispozici na webové stránce Veritas s využitím databáze znalostí a diskusních fór.

Návod na obnovu licence produktu najdete na této stránce.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt není možné vyměnit.

Získání tohoto produktu

Očekávejte dva e-maily. Poté, co TechSoup Česká republika schválí vaši žádost o dar, zašleme na e-mailovou adresu vaší organizace zprávu s předběžnými informacemi o získání tohoto produktu. Krátce poté dárcovský partner pošle e-mail s informacemi potřebnými k dokončení instalace nebo aktivace.

Systémové požadavky

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru