Veritas System Recovery 18

Veritas Product Logo.png
Partneři:
Platform:
Media:
Administrativní poplatek:
CZK 2,923.00 + 21 % DPH
SKU: G-49699
Popis: 

Řešení pro zálohování a obnovu Veritas System Recovery 18 využívá k ochraně serverů technologii klonování (vytváření přesné kopie) disků. Technologie vytváří obrazy celých pevných disků, které lze uložit na téměř jakýkoli typ paměťového média nebo převést na virtuální disky. V případě potřeby obnovy lze tyto snímky (nazývané body obnovení) obnovit do stejné konfigurace hardwaru nebo do jiného nastavení hardwaru.

V rámci tohoto daru je poskytnuta vždy jedna licence, která umožňuje organizaci zálohovat libovolný počet zařízení. Každá organizace tak potřebuje pouze jednu licenci.

Výhody pro organizace

Pravidelné zálohování může ochránit vaši organizaci před katastrofou související se ztrátou dat. Pokud máte zkušenosti se správou systému, můžete obnovit celý systém nebo jednotlivé soubory a složky, pokud dojde k havárii způsobující nefunkčnost serverů.

Hlavní funkce

  • Flexibilní tvorba bodů obnovení: Body obnovení můžete vytvořit podle potřeby nebo naplánovat jejich automatické vytváření.
  • Obnovení jednotlivých souborů: Pokud je třeba obnovit pouze určité soubory, můžete procházením bodu obnovení obnovit jednotlivé soubory, zprávy Exchange a dokumenty SharePoint.
  • Sekundární umístění záloh: Obnova systému podporuje umístění sekundárních záloh, která jsou často nezbytná v případě, že primární zálohy přímo na místě jsou nepřístupné nebo neopravitelné.
  • Možnost uložení v cloudu: Obnova systému podporuje zálohování a obnovu přímo do cloudového úložiště třetích stran, včetně Amazon S3 a Microsoft Azure (pouze pro 64bitové operační systémy).

Konzole pro správu zdarma

Řešení pro správu obnovení systému je zdarma pro všechny organizace s platnou licencí pro obnovení systému (System Recovery). Poskytuje centralizovanou konzoli pro správu pro organizace spravující obnovení systému na více počítačích v jedné nebo více lokalitách. Společnost Veritas doporučuje toto řešení pro správu 20 a více serverů. Musí být nainstalováno v počítači se systémem Windows Server.

Srovnání s Backup Exec

Tento produkt je jednou ze dvou zálohovacích aplikací pro organizace v programu Veritas. Porovnání aplikací nabízených prostřednictvím TechSoup Česká Republika viz Průvodce produkty Veritas pro obnovu a zálohování.

Verze NFR

Verze tohoto produktu dostupná prostřednictvím TechSoup Česká Republika je verze Not for Resale (NFR, není určena k opětovnému prodeji). Produkty NFR nelze upgradovat na nové edice. Pokud požadujete novou edici, budete muset požádat o nový dar prostřednictvím TechSoup Česká Republika. Kromě toho produkty NFR nezahrnují telefonickou pomoc při problémech s produkty nebo doplňky; bezplatná online technická podpora je však k dispozici na adrese Webové stránky Veritas s využitím databáze znalostí a diskusních fór.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt není možné vyměnit.

Získání tohoto produktu

Očekávejte dva e-maily. Poté, co TechSoup Česká Republika schválí vaši žádost o dar, zašleme na e-mailovou adresu vaší organizace zprávu s předběžnými informacemi o získání tohoto produktu. Krátce poté dárcovský partner pošle e-mail s informacemi potřebnými k dokončení instalace nebo aktivace.

Systémové požadavky

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru