11.10.2019

Google spouští akademii pro neziskovky. Hlásit se můžete do 20. října

rsz_neonbrand-1-aa2fadydc-unsplash.jpg
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
October 11, 2019

Chcete získat nové organizační, digitální nebo komunikační dovednosti a posunout svoji neziskovou organizaci o něco dále? Nyní se můžete učit od těch nejpovolanějších. Do 20. října se přihlašte do nové Grow with Google Akademie pro neziskové organizace.

Google v České republice se po několika pilotech Akademie pro začínající startupy v regionech rozhodl zaměřit také na neziskové organizace. Co na vás čeká? Během čtyř workshopů, které se konají v rámci čtyř týdnů vždy v podvečer (7. 11., 12. 11., 20. 11., 26. 11.) se nebudou probírat primárně produkty Googlu, ale například nastavení vize a hodnot, dozvíte se, jak budovat komunitu podporovatelů a jak na fundraising, odborníci vám poradí s komunikací a marketingem nebo ohledně struktury organizace a nastavení procesů.

Program akademie připravil Karel Pařízek, certifikovaný trenér Google for Nonprofits, spolu například s Klárou Zahradníkovou, social media manažerkou nadace Dobrý anděl, nebo Kateřinou Halak a Janou Raš z marketingové agentury Pop!

Další informace si můžete přečíst zde.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru