07.11.2019

Administrativní poplatky za některé dárcovské programy a přístupy ke slevám se zvýší

rsz_john-schnobrich-2fpjlaymqta-unsplash (1).jpg
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
Listopad 7, 2019

Počínaje listopadem jsme zvýšili administrativní poplatky za vybrané darované programy a přístupy ke slevám. Tyto poplatky pravidelně revidujeme tak, aby odrážely aktuální tržní hodnotu produktů a aby nám umožnily pokrýt náklady na provoz.

Ve většině případů se bude jednat o změny v řádu stokorun. Například dárcovský balíček kancelářských programů Microsoft Office nyní bude stát 939 Kč, o 241 Kč více. Víme, že neziskové organizace mají omezený rozpočet, a proto se snažíme, abyste si poplatky za produkty mohli dovolit zaplatit. Zároveň také usilujeme o to, abychom vám vždy přinášeli ty nejlepší nabídky za nejnižší cenu. Náklady na pořízení většiny služeb nebo softwaru od našich partnerů stále zůstávají na úrovni zlomku tržní ceny.

Změny se týkají těchto produktů nebo služeb:

Autodesk

Microsoft

Veritas

Pokud jste si objednali některý z těchto produktů ještě za starou cenu, zaplaťte je prosím do 30. listopadu. Poté budou objednávky s neaktuální cenou zrušeny a software nebo služby bude možné zakoupit pouze za novou, vyšší cenu.

Proč vybíráme administrativní poplatky?

Vzhledem k tomu, že jsme sami nezisková organizace, nám administrativní poplatky pokrývají náklady na provoz programu TechSoup a tím zajišťují jeho nezávislost a udržitelnost. A to není vše. Díky administrativním poplatkům pro vás můžeme provozovat rychlou a odbornou podporu: Jsme dostupní na telefonu i e-mailu, pomáháme vám s řešením problémů nebo doporučujeme vhodné programy. Kromě toho také můžeme hledat nové partnery, tak, aby se naše nabídka pro vás stále rozšiřovala.

TechSoup chce i nadále pomáhat neziskovým organizacím měnit svět k lepšímu. Doufáme, že tento nárůst administrativních poplatků nijak neomezí vaši práci s informačními technologiemi. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu podpora@techsoup.cz.  

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 508

registrovaných neziskovek

438 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

50 275

zprostředkovaných licencí a hardwaru