15.09.2020

Uzávěrka přihlášek do Meet and Code prodloužena

blogpost MaC na TS.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
Září 15, 2020

Vytvořit dobrou akci pro děti a mládež je náročné. A ještě těžší je zorganizovat ji pouze online, ve virtuálním prostoru. Pro mnoho z vás bylo přihlašování do letošního Meet and Code, které se uskuteční jen online, opravdovou výzvou. A proto jsme společně s evropskou centrálou TechSoup rozhodli vyjít vám vstříc a uzávěrku prodloužit. Nyní se můžete registrovat až do 22. 9. 

Letos poprvé se akce Meet and Code kvůli pandemii COVIDu-19 odehrají online. Co se akcí formátu týká, fantazii se meze nekladou: můžete uspořádat online hackathon, virtuální hodinu robotiky nebo kódování.

I když se přímo nezabýváte technologiemi nebo programováním, můžete se do Meet and Code zapojit. Například tak, že si najdete IT experta nebo specialistu, který pro vás povede online kódovací akce. Prostředky z grantu můžete dále použít třeba na nákup potřebného vybavení, licencí nebo učebních materiálů (i například na poštovné na jejich zaslání dětem).

Své akce můžete realizovat po celé září a říjen. Rozhodně ale nenechávejte své přihlášky na poslední chvíli – nečekané události, jako je třeba výpadek internetu rády přichází v tu nejméně vhodnou dobu. :) Pokud tápete v tom, jak svoji vlastní akci vytvořit, nahlédněte do naší Inspiration Library, ve které je spousta vynikajících a praktických materiálů. Věnujte pozornost hlavně Užitečným tipům pro vyplnění přihlášky Meet and Code, ve kterých najdete soupis všeho podstatného, co je pro přihlášku potřeba.

O granty se můžete přihlásit zde.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru