29.10.2020

Nový webinář: E-mail marketing nejen pro předvánoční kampaně

Kopie návrhu webinář ecomail na FB.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
October 29, 2020

E-mail marketing je pro neziskové organizace jedním z účinných nástrojů, jak oslovit nové podporovatele, dát veřejnosti vědět o tom, co se zrovna děje, nebo jak získat potřebné prostředky pro svou činnost. Proto jsme pro vás ve spolupráci s Ecomail.cz připravili webinář o tom, jak e-mailový marketing využít nejen při blížících se předvánočních kampaních. Dozvíte se mimo jiné jak na sběr kontaktů, jak si vytvořit vlastní e-mailingovou strategii nebo na co si dát pozor v textu a vzhledu e-mailu. Ecomail a TechSoup vás proto zvou na webinář, kde se dozvíte, jak vytvářet krásné a fungující e-maily. 

Webinář se odehraje 4. 11. od 14:00 do 15:30 a je zdarma. Uzávěrka registrací na webinář je 4. 11. ve 12:00. Přihlašovací link vám zašleme před konáním akce. Přihlásit se můžete zde.

Kdo vás provede webinářem? 

Monika Poláková (Ecomail)

Monika je odbornicí nejen na e-mailing, ale hlavně na aplikaci Ecomail, kterou zná dokonale. Během svého působení u Ecomailu si prošla zákaznickou podporou od odpovídání na chatu až po vedení týmu. Nyní se specializuje na služby na míru, vede celý tým specialistů na e-mailing a zároveň se aktivně věnuje hromadným a individuálním školením klientů.

Ecomail.cz

Ecomail.cz je moderní český nástroj pro inteligentní e-mail marketing, kterému budete rozumět. Nabízí chytré řešení nejen pro posílání newsletterů, ale také sofistikované propojení s e-shopy a dalšími komunikačními kanály. Díky promakanému editoru budete posílat krásné e-maily jako od profíka. To vše jednoduše a intuitivně. Navíc s českou podporou, která vždy ochotně poradí, a specialisty, kteří vám pomohou dostat váš e-mail marketing o level výš. Pro neziskové organizace nabízí Ecomail 50% slevu na své služby. 

Pokud byste se potřebovali na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat na naši podporu na adrese podpora@techsoup.cz nebo na čísle 774 000 985.  

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru