19.11.2020

Nový webinář: Jak úspěšně vést online akce v Zoomu

Web TS Zoom webinář.png
Autor: 
TechSoup Česká republika
Napsáno: 
Listopad 19, 2020

To je trend posledních měsíců. Vezete se i vy na této vlně? Potřebujete poradit, jak zorganizovat našlapanou akci, kterou si účastníci zapamatují? Tak se neváhejte připojit na náš webinář o pořádání online akcí, který se uskuteční 3. 12. od 15 hodin. Lektoři Patrik Feňus a Ondřej Durkáč mají spoustu zkušeností s pořádáním online akcí, o které se s vámi rádi podělí. Budou s vámi sdílet nejrůznější tipy a triky, jak zaujmout publikum nebo jak se připravit na nečekané situace – když třeba zlobí technika. A některé vychytávky si rovnou otestujete na vlastní Zoom!  :)

Přihlaste se zde.  

Covid krize přinesla nutnost přesunout všechny kulturní nebo vzdělávací akce do online prostoru. A pořád častěji se mluví o tom, že tento trend bude pokračovat nadále. Online akce jsou levnější a někdy dokážou přilákat i více návštěvníků než klasické offline eventy.

OCHUTNÁVKA TÉMAT:

 1. Kvalitní plánování a realistický harmonogram – základ úspěšného webináře
 2. Výhody a nevýhody různých platforem s důrazem na Zoom
 3. Základní orientace v Zoomu, web vs. aplikace
 4. Nastavení Zoomu a vytvoření události
 5. Role, práva uživatelů a základní funkcionality
 6. Informace a motivace účastníků – jak je na vaši akci připravit?
 7. Moderní nástroje pro dotazy a facilitaci
 8. Jak se na sebe vzájemně naladit, případně jak probrat publikum k životu?
 9. Skupinová práce a využití breakout rooms
 10. Q&A

Kdo webinář povede? 

Patrik Feňuš

Business development manažer a projektový manažer akceleračního programu Social Impact Award a Impact First. Při vedení projektů je pro něj nejdůležitější efektivní komunikace, kreativní smysluplná řešení a funkční design. V začátcích korona krize stál za úspěšným přechodem akceleračních aktivit a programů do online prostředí. Baví ho nové technologie a rád vám poradí, jak využít moderní online nástroje, abyste si zjednodušili práci a vaše aktivity neztratily svůj smysl a přidanou hodnotu.

Ondřej Durkáč

Koordinátor akceleračních programů v Impact Hub Brno, stará se o síť profesionálů, propojuje projekty a mentory a stará se o to, aby žádný nápad neodešel z Hubu bez podpory, rady nebo kontaktů. Aktuálně přebírá vedení Alumni Clubu. Zároveň je sám podnikatel a zabývá se projektovým managementem, založil a řídí nadační fond nebo dělá módního konzultanta pro šití obleků a košil na míru. Má pejska Akita Inu jménem Arashi, miluje Brno a Českou republiku, ale viděl i kus světa. Ve volném čase tancuje. Určitě ho neváhejte kontaktovat, rád se s vámi sejde.

 1. CO: Webinář: Jak úspěšně vést online akce v Zoomu
 2. KDY: 3. 12. 2020, od 15:00
 3. KDE: Online, link pošleme před konáním akce
 4. CO SE DOZVÍTE: Např. výhody a nevýhody různých platforem, základní orientace v Zoomu, nastavení Zoomu a role uživatelů, jak facilitovat akci, jak zaujmout účastníky
 5. CENA: Zdarma
 6. LEKTOŘI: Patrik Feňus a Ondřej Durkáč
 7. PŘIHLÁŠENÍ: https://bit.ly/webinar_Zoom

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru