Upozornění: Pokud se Vám při odeslání objednávky zobrazí informace o údržbě webu, prosíme vraťte se v prohlížeči na předchozí stránku a dokončete objednávku znovu. Budeme rádi, když nás o incidentu uvědomíte (na e-mailu podpora@techsoup.cz nebo telefonu 774 000 985). Za chybu v systému se omlouváme. Skrýt toto sdělení.

Jak Okta pomáhá neziskovým organizacím

Začněte s 50 licencemi zdarma


 

Správa identity pro všechny platformy: Snadnější způsob, jak si neziskové organizace mohou dramaticky zvýšit zabezpečení.

Okta pomáhá neziskovým organizacím bezpečně připojovat zaměstnance, partnery, dárce a dobrovolníky k technologiím potřebným pro jejich důležitou práci. Službu Okta může ocenit kterákoli organizace při používání kterékoli technologie, od základů jako jednotné přihlášení (SSO) po pokročilejší řešení správy identit a přístupů.

Neziskovým organizacím společnost Okta nabízí 50 bezplatných licencí na všechny produkty Workforce Identity a výrazné slevy pro další uživatele a produkty External Identity. Neziskové organizace navíc mohou získat 50procentní slevy na veřejné výukové kurzy a vstupy zdarma na Oktane, každoroční zákaznickou konferenci společnosti Okta.

Tuto nabídku našim organizacím poskytuje přímo Okta a částečně ji umožňují validační služby TechSoup. Přečtěte si více o tom, jak TechSoup ve spolupráci s předními společnostmi přináší neziskovému sektoru podobné nabídky.

  •  Jednotné přihlášení (SSO)

  •  Adaptivní vícefaktorové ověřování

  •  Univerzální adresář

  •  Řízení životního cyklu

  •  Řízení přístupů k API

  •  Pokročilé přístupy k serveru

 
 
Mám k Oktě velkou důvěru a těším se na nové verze. Protože koncoví uživatelé i správci IT v podstatě jen hledají řešení, na které se mohou spolehnout.
Justin Stanford
Senior Systems Engineer, Leukemia & Lymphoma Society

Jak Okta funguje


Integrace s tisíci aplikací prostřednictvím SSO

Jednotné přihlašování Okta (Okta SSO) umožňuje koncovým uživatelům bezpečně a pohodlně přistupovat ke všem aplikacím, aniž by si museli pamatovat množství hesel. IT týmy mohou díky Okta SSO přestat plýtvat časem na obnovování hesel.

 

Přesuňte svůj systém Active Directory do cloudu

Administrace zaměstnanců, dobrovolníků, dárců, partnerů, členů správní rady a dalších může být pro IT týmy náročná. Díky univerzálnímu adresáři Okta Universal Directory mohou neziskové organizace spravovat všechny své koncové uživatele na jediném centralizovaném místě.

 

Automatizujte životní cyklus uživatele

Vytvořte skupinová pravidla, aby zaměstnanci, dobrovolníci, dárci a další měli rychlý přístup k aplikacím, které potřebují. Pomocí Okta Lifecycle Management také můžete automaticky odebírat či uzavírat uživatelské účty, aby citlivá data zůstala v bezpečí.

 

Zabezpečte si aplikace a data pomocí vícefaktorového ověření (MFA)

Neziskové organizace často pracují s velmi citlivými informacemi. S MFA lze předejít 24 procentům narušení zabezpečení. Okta MFA přidává vašim aplikacím a datům další vrstvu zabezpečení.

 

Zvyšte zabezpečení vzdáleného přístupu pro zaměstnance

Ať už Vaši zaměstnanci pracují vzdáleně nebo na pracovišti, potřebují nerušený a nepřetržitý přístup k podnikovým aplikacím a datům. Okta poskytuje uživatelům bezpečný přístup ke všem aplikacím z jakéhokoli zařízení s konzistentním uživatelským rozhraním.

 

Bezpečně vytvářejte portály a připojujte více aplikací

API produkty Okta jsou kompletní řešení pro správu identit, které umožňuje bezproblémové a bezpečné propojení s vašimi externími uživateli - členy, dobrovolníky, dárci a podobně. Neziskové organizace pomocí API produktů Okta vytvářejí portály, které spojují mnoho aplikací s jediným uživatelským jménem a heslem.

 

 

Získejte produkty Okta pro svou neziskovou organizaci. Prvních 50 licencí je zdarma.

Začínáme