Partnerské programy

Program TechSoup Global i TechSoup Česká republika běží díky štědré podpoře mnoha dárcovských a dalších partnerů. V České republice jsou v současnosti nabízeny produkty těchto společností:

Díky štědrosti a pomoci těchto společností TechSoup postupně naplňuje svůj cíl, jímž je umožnit neziskovým organizacím přístup k takovým IT technologiím a vzdělání, aby mohli efektivně pracovat a maximálně naplňovat svůj potenciál.

Podívejte se také do sekce Zajímavé nabídky, kde pro vás sdružujeme přehled dalších nabídek z oblasti IT, které však nejsou zpracovávány přes náš portál.

Nabízené programy a produkty jsou dvou typů - dary a přístupy ke slevě:

  • V případě dárcovských programů získáváte od zapojené společnosti sofware či službu zdarma jako dar. Mezi dárcovské programy patří: Autodesk, Bitdefender, Box, Cisco, Microsoft, O & O Software, Symantec, Tableau, Zoner a vybrané produkty Adobe.
  • U zvýhodněných nabídek získá oprávněná organizace přístup ke slevě či zvýhodněnému tarifu za produkt či službu. Upravená cena se platí přímo zapojené společnosti. Mezi zvýhodněné nabídky patří: Compuritas a vybrané produkty Adobe (Cloud).

Více o tom, jak funguje program TechSoup Česká republika se dočtete v sekci O nás.