Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Program TechSoup Global i TechSoup Česká republika běží díky štědré podpoře mnoha dárcovských a dalších partnerů. Pro větší přehlednost jsme je rozdělili do těchto kategorií: Digitální kancelář, Komunikace a spolupráce, Kreativita a design, IT infrastruktura a správa, Bezpečnost, Hardware a Platformy pro neziskovky.

Digitální kancelář

Našimi partnery v oblasti kancelářských aplikací jsou Microsoft, Google, Box.org, DocuSign, Raynet, Sloneek a Tableau. Microsoft a Google poskytují široké spektrum produktů pro mnoho různých účelů a využití od editorů různých typů dat jako tabulky či prezentace přes e-maily a datová úložiště až po správu identit a zabezpečení. Box umožňuje ukládání a editaci dat v cloudu, DocuSign Vám pomůže s elektronickými podpisy, RAYNET je v Česku vyvíjený nástroj pro správu kontaktů (CRM), Sloneek je česko-slovenský nástroj pro HR agendu a Tableau nabízí pokročilé funkce pro datovou analýzu.

Microsoft Google for Nonprofits 

Box.org DocuSign

RAYNET Sloneek Tableau

Komunikace a spolupráce

Pro interní i externí komunikaci jsou k dispozici nabídky od partnerů Asana, Slack, Zoom a Meta. Asana je nástroj pro projektové řízení a správu úkolů, Slack uživatelsky přívětivý nástroj pro asynchronní komunikaci (alias zabiják e-mailů), Workplace from Meta je platforma pro týmovou spolupráci od mateřské společnosti Facebooku a Zoom oblíbený telekonferenční nástroj se špičkovou kvalitou přenosu videa.

Asana  Slack

Workplace from Meta Zoom

Kreativita a design

Grafiku ve 2D i 3D a mnoho jiných návrhů můžete vytvořit s pomocí nástrojů od Adobe, Autodesku a Zoner Software. Produkty od Adobe představují profesionální standard v řadě oblastí jako tvorba grafiky či sazba tiskovin, nástroje společnosti Autodesk slouží například ke 3D modelování či inženýrským a architektonickým návrhům (CAD) a Zoner Photo Studio je nástroj pro správu a editaci fotografií i videa vyvíjený v České republice.

Adobe Autodesk Zoner

IT infrastruktura a správa

Správci IT mohou využít nabídky od firem Amazon (Web Services), Microsoft (Azure), O&O Software, TeamViewer, Veritas, New Relic a Elastic. AWS a Azure jsou oblíbené služby cloudové infrastruktury, nástroje od O&O Software využijete k monitorování a správě svých on-premise zařízení, ke kterým se můžete vzdáleně připojovat pomocí nástrojů TeamViewer a obsah svých serverů si profesionálně zazálohujete produkty od Veritas.

Amazon Web Services Azure O & O Software

TeamViewer Veritas

Bezpečnost

Digitální zabezpečení Vaší organizace můžete řešit pomocí nástrojů od firem Bitdefender, NortonLifeLock a Okta. Bitdefender a NortonLifeLock nabízejí komplexní antivirová řešení a Okta je služba pro cloudovou správu identit a SSO.

Bitdefender NortonLifeLock Okta

Hardware

Pokud potřebujete rozšířit či obnovit svůj hardwarový park, jsou Vám k dispozici repasované produkty od české společnosti Počítárna a rakouské společnosti Compuritas a síťové prvky Cisco a Cisco Meraki.

Počítárna Compuritas

cisco cisco Meraki

Platformy pro neziskovky

Můžete využít také nabídky platforem AirBnB a Benevity. Na AirBnB můžete svou plánovanou akci nechat vystavit v sekci společensky přínosných událostí, takže se zobrazí hostům ubytovaným přes AirBnB ve Vašem městě. Systém Benevity propojuje neziskové organizace s korporacemi, jejichž zaměstnancům usnadňuje dárcovství podpořené jejich zaměstnavatelem.

AirBnB Benevity
 


Díky štědrosti a pomoci těchto společností TechSoup postupně naplňuje svůj cíl, jímž je umožnit neziskovým organizacím přístup k takovým IT technologiím a vzdělání, aby mohli efektivně pracovat a maximálně naplňovat svůj potenciál.

Nabízené programy a produkty mají různé distribuční modely - dary, granty, přístupy ke slevě a validace.

  • V případě dárcovských programů získáváte od zapojené společnosti sofware či službu zdarma jako dar. Mezi dárcovské programy patří: Autodesk, Bitdefender, Box, Cisco, Microsoft, O & O Software, Tableau, Zoner a vybrané produkty Adobe a DocuSign.
  • V grantových programech získá oprávněná organizace za administrativní poplatek kredity, které může uplatnit za služby od dané společnosti či její produkty. Mezi grantové programy patří: Amazon Web Services. 
  • U slevových nabídek získá oprávněná organizace přístup ke slevě či zvýhodněnému tarifu za produkt či službu. Upravená cena se platí buď přímo zapojené společnosti nebo nám . Mezi zvýhodněné nabídky patří: Asana, Compuritas, FlixBus, Microsoft slevový program, Zoom a vybrané produkty Adobe (Cloud) a DocuSign.
  • Některým společnostem TechSoup poskytuje jen validační služby, a pomáhá tak jejich podporu propojit s neziskovými organizacemi již registrovanými a ověřenými dle pravidel programu TechSoup. V případě, že jako nezisková organizace využívající tyto služby a produkty potřebujete od jednotlivých společností podporu, obraťte se, prosím, přímo na oddělení podpory těchto společností. TechSoup v tomto případě slouží opravdu pouze jako „ověřovatel“ a může vám tak poskytnout odpovědi pouze na dotazy týkající se procesu ověření či ověřovacího klíče. Děkujeme za pochopení.

Více o tom, jak funguje program TechSoup Česká republika se dočtete v sekci O nás.