Program TechSoup Global i TechSoup Česká republika běží díky štědré podpoře mnoha dárcovských a dalších partnerů. V České republice jsou v současnosti nabízeny produkty těchto společností:

Díky štědrosti a pomoci těchto společností TechSoup postupně naplňuje svůj cíl, jímž je umožnit neziskovým organizacím přístup k takovým IT technologiím a vzdělání, aby mohli efektivně pracovat a maximálně naplňovat svůj potenciál.

Nabízené programy a produkty jsou tří typů - dary, granty a přístupy ke slevě:

  • V případě dárcovských programů získáváte od zapojené společnosti sofware či službu zdarma jako dar. Mezi dárcovské programy patří: Autodesk, Bitdefender, Box, Cisco, Microsoft, O & O Software, Tableau, Zoner a vybrané produkty Adobe a DocuSign.
  • V grantových programech získá oprávněná organizace za administrativní poplatek kredity, které může uplatnit za služby od dané společnosti či její produkty. Mezi grantové programy patří: Amazon Web Services. 
  • U slevových nabídek získá oprávněná organizace přístup ke slevě či zvýhodněnému tarifu za produkt či službu. Upravená cena se platí buď přímo zapojené společnosti nebo nám . Mezi zvýhodněné nabídky patří: Asana, Compuritas, FlixBus, Microsoft slevový program, Zoom a vybrané produkty Adobe (Cloud) a DocuSign.

TechSoup rovněž spolupracuje s dalšími společnostmi, které poskytují různými formami podporu neziskovým organizacím. TechSoup společnostem v takovém případě poskytuje validační služby a pomáhá tak jejich podporu propojit s neziskovými organizacemi již registrovanými a ověřenými dle pravidel programu TechSoup. Programy, v kterých TechSoup poskytuje validační služby, jsou následující:V případě, že jako nezisková organizace využívající tyto služby a produkty potřebujete od jednotlivých společností podporu, obraťte se, prosím, přímo na oddělení podpory těchto společností. TechSoup v tomto případě slouží opravdu pouze jako „ověřovatel“ a může vám tak poskytnout odpovědi pouze na dotazy týkající se procesu ověření či ověřovacího klíče. Děkujeme za pochopení.

Více o tom, jak funguje program TechSoup Česká republika se dočtete v sekci O nás.