Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Mezinárodní program TechSoup pomáhá neziskovým organizacím po celém světě získávat technologické zdroje a služby, které potřebují k plnění svých cílů. Programy TechSoup pro technologickou filantropii propojují neziskové organizace a knihovny s dary a zvýhodněnými nabídkami nejen v České republice, ale po celém světě. Prostřednictvím globální sítě TechSoup jsou tyto programy dostupné ve 236 zemích a teritoriích.

V roce 2010 zahájilo Sdružení VIA provoz programu TechSoup také v České republice, za více než 10 let působení na českém trhu jsme poskytli služby více než 6200 organizacím, které naším prostřednictvím získaly IT produkty a služby v hodnotě více než 539 309 274 Kč.

Pro přijímající organizace je žádost o zdroje prostřednictvím TechSoup mnohem jednodušší a rychlejší než žádost o tradiční produktové granty. U mnoha nabídek jsou jedinými náklady, které organizace nese, malé administrativní poplatky za služby TechSoup.

V TechSoup v současné době spolupracujeme se širokou škálou firemních a neziskových technologických partnerů, kteří nabízejí řadu produktů a služeb. Tito partneři pomáhají organizacím občanské společnosti dosáhnout většího dopadu poskytováním hardwaru, softwaru, cloudových zdrojů, školení, přímých služeb a dalších zdarma či za zvýhodněných podmínek. Někteří z partnerů působí celosvětově, někteří pouze ve vybraných státech.  

V České republice jsme hrdí na spolupráci s těmito partnery, ale stále hledáme nová partnerství, která mohou neziskovým organizacím pomoci lépe sloužit jejich komunitám.

Řešíme všechny administrativní detaily našich partnerství a dbáme na to, aby mise přijímajících organizací byly v souladu s filantropickými cíli našich dárců.

 

Výhody dárcovských a slevových programů prostřednictvím TechSoup

Škálujte svoje firemní dárcovství
  • Buďte součástí mezinárodní platformy pro produktovou filantropii.
  • Využijte naši znalost neziskového sektoru pro jasné zacílení vašeho produktového dárcovství. Máme celosvětově vyzkoušený proces validace neziskových organizací.
  • Zvyšte svůj dopad v českém neziskovém sektoru. Díky naší každodenní práci s českým organizacemi víme, co potřebují.
  • Využijte příležitosti k udržování, rozvoji a propagaci vašeho firemního programu pro neziskové organizace.
  • Ušetřete čas svých zaměstnanců a firemní rozpočet tím, že svůj program pro neziskové organizace předáte do našich rukou.
Zviditelněte se v neziskovém sektoru
  • Náš pravidelný newsletter odebírá přes 6200 českých neziskových organizací, díky nastavení naší databáze dokážeme zacílit na jednotlivé zájmové skupiny v rámci českého nezisku.
  • Budete vidět na našich webových stránkách, budete součástí našeho produktového katalogu stejně jako další známé značky Microsoft, Google, Adobe, Zoner, Zoom a další.
  • Pomůžeme vám s propagací vašeho produktu pomocí webinářů.  
  • Budeme vás zvát na pravidelná setkání naší partnerské komunity.
  • Pomůžeme vám zorganizovat speciální projekty pro podporu českého nezisku, ať už ve formě hackatonu či dlouhodobých rozvojových programů.

Moc rádi se Vámi potkáme online nebo osobně. Prosím napište nebo zavolejte.

 
Kontakt:

Jana Olejníková
Koordinátorka programu TechSoup pro Českou republiku
e-mail: jana.olejnikova@sdruzenivia.cz
telefon: 603 459 679