Registrace do programu TechSoup Česká republika se skládá z několika kroků. Při registraci vyhodnocujeme jak oprávněnost vaší neziskové organizace pro vstup do programu TechSoup Česká republika jako takového, tak vaši oprávněnost pro využití nabídek jednotlivých dárcovských, zvýhodněných a grantových programů od našich partnerů. Jednotliví partneři většinou určují podrobnější kritéria pro využití jejich nabídky a to od velikosti organizace až po druh aktivit žádající organizace. Konkrétní kritéria jednotlivých partnerů/programů najdete na samostatných stránkách.

1) Vyplňte registrační formulář

Pověřený zástupce organizace musí vyplnit registrační formulář na těchto stránkách. V registračním formuláři vyplníte základní údaje o organizaci a kontaktní údaje Vaší organizace.

Prosíme, vyplňte ve formuláři oficiální údaje tak, jak jsou uvedeny v oficiálním rejstříku v zápise vaší organizace. Poznámky u jednotlivých políček vám napoví, jaké údaje máte vyplnit.

2) Počkejte na vyhodnocení oprávněnosti vaší organizace

Nejpozději do 5 pracovních dnů provede pověřený pracovník TechSoup Česká republika vyhodnocení vaší registrace do programu TechSoup Česká republika a také vyhodnocení vaší oprávněnosti pro jednotlivé partnery. Při tomto vyhodnocení kontrolujeme:

  • zápis organizace v oficiálním rejstříku příslušném pro daný typ organizace,
  • registrační údaje o organizaci zadané do našeho systému s údaji v oficiálním rejstříku (název, sídelní adresa),
  • zařazení do správné oblasti činnosti dle dostupných informací o organizaci,
  • případně některé další údaje požadované našimi dárcovskými partnery.

Pověřený pracovník TechSoup Česká republika vás může při vyhodnocení registrace kontaktovat telefonicky či e-mailem kvůli ujasnění některých údajů či nesrovnalostí, na které při registraci narazíme. Také si od vás můžeme vyžádat některé další dokumenty, pokud všechny potřebné ověřované informace nebudou k dispozici v oficiálních zdrojích nebo nebudou aktuální. Pokud se našemu pracovníkovi nepodaří kontaktovat pověřeného zástupce vaší organizace, registrace nemůže být dokončena! Pokud neobdržíte vyhodnocení registrace e-mailem ani není vaše organizace kontaktována naším pracovníkem do 5 pracovních dní po odeslání požadovaných registračních dokumentů, prosíme, kontaktujte nás!

Po vyhodnocení registrace obdržíte e-mailem na uvedenou oficiální e-mailovou adresu potvrzení o splnění či nesplnění kritérií oprávněnosti pro vstup do programu TechSoup Česká republika. Vaši oprávněnost k využívání jednotlivých partnerských programů pak zjistíte ve svém uživatelském účtu.

Máte-li dotazy k průběhu registrace, či k vyhodnocení oprávněnosti pro program TechSoup Česká republika či některého z partnerů, neváhejte nás kontaktovat.

3) Splňujete kritéria oprávněnosti? Začněte využívat služeb TechSoup Česká republika!

Vybírejte z katalogu produktů a služeb, žádejte o přidělení licencí a projeďte si nabídku dalších služeb a informací od TechSoup Česká republika.

Při přistoupení nového partnera či spuštění nového partnerského programu v rámci TechSoup Česká republika automaticky provedeme vyhodnocení oprávněnosti Vaší organizace pro tento nový program (pokud je to možné). Přehled vaší oprávněnosti pro všechny nabízené programy/partnery najdete v detailu svého účtu po přihlášení na stránkách www.techsoup.cz (sekce Můj účet -> Organisation and Program Qualification Status). O novinkách a změnách v programu TechSoup Česká republika a partnerských programech Vás vždy informujeme e-mailem na oficiální zadanou adresu vaší organizace.