Zoner

Zoner X malá

Zoner Photo Studio X - obnova jednoletého předplatného

Popis: 

Tento produkt slouží pouze pro obnovu předplatného organizací, které již získaly produkt Zoner Photo Studio X - prvotní jednoleté předplatné. Obsahem daru je obnova jednoroční licence na Zoner Photot Studio pro jednoho uživatele. Tato licence musí být původně získána prostřednictvím TechSoup.

Upozornění

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Způsob distribuce produktu

Poté co TechSoup autorizuje vaši žádost o dar, bude vaší organizaci zaslán e-mail s informacemi o přidělené licenci a s instrukcemi jak produkt nainstalovat a aktivovat.

Systémové požadavky

Viz technická specifikace Zoner Photo Studio.

Podrobnosti o předplatném

 • Servis po uplynutí jednoho roku: o obnovení předplatného můžete požádat skrze TechSoup Česká republika každý rok. Musíte tak učinit do jednoho měsíce od data vypršení platnosti. Po uplynutí jednoho měsíce můžete stále prohlížet a exportovat své fotografie, jinak s nimi ale pracovat nemůžete.
 • Doplňkové služby: v aplikaci můžete vytvářet produkty, jako jsou knihy, kalendáře a plakáty. Zoner je za příplatek vytiskne.
 • Zkušební verze Zoner Photo Studio X: Zoner nabízí svůj produkt k vyzkoušení na 30 dní. Licenci získanou skrze TechSoup pak můžete využít k plné roční aktivaci.
Zoner X malá
Zoner X malá

Zoner Photo Studio X - prvotní jednoleté předplatné

Popis: 

Zoner Photo Studio X je aplikace pro správu, upravování a sdílení fotografií.

Darovaná licence Zoner Photo Studio X je určena pro jednoho uživatele, který ji může používat na neomezeném množství počítačů po dobu jednoho roku. V rámci licence máte automaticky nárok na aktualizace a nově vydané funkce produktu v daném období. Další informace naleznete na kartě Podrobnosti o předplatném.

Výhody pro organizace

Se Zoner Photo Studio X můžete:

 • upravovat a organizovat fotky dobrovolníků a fotky z vašich akcí,
 • skrze fotografie a prezentace ukázat lidem činnost vaší organizace,
 • plánovat, sdílet a analyzovat vaše fotografie na sociální sítích.

Hlavní funkce programu

 • Nahrávání fotek: když připojíte zařízení s fotografiemi k vašemu počítači, Zoner Photo Studio vaše fotky nahraje, zálohuje je a třídí do složek. Fotografie můžete nahrávat také z PDF souborů a skenerů.
 • Správa: fotografie můžete pojmenovávat v dávkách, přidávat klíčová slova, štítky, hodnocení a GPS data pro snazší vyhledávání. Archiv můžete prohlížet podle místa, data, klíčových slov a složek.
 • Úpravy: v editačním modulu můžete pracovat s vrstvami a maskami. Dále můžete ořezávat fotografie a měnit velikost, upravovat nastavení barev, odstraňovat červené oči, umístit na fotografie text, symboly a další tvary. Můžete také použít skupinovou úpravu, ke změně několika snímků najednou. Mezi další nástroje patří chytré ostření, rozmazávání, nástroje Dodge a Burn, HDR, klonování, kruhový filtr a korekce šumu objektivu a mnoho dalšího.
 • Nedestruktivní úpravy: v modulu Develop můžete provádět nedestruktivní úpravy fotografií v RAW formátu a dalších obrázkových formátů. Optimalizované tlačítko Auto umožňuje vyřešit běžné problémy jedním kliknutím. Úpravy zahrnují nastavení expozice a barev, oříznutí, retušování a použití HDR nástrojů.
 • Sdílení skrze sociální média: sdílejte fotografie přímo na Facebook, Flicker, Google fotky a či na Zoneramu přímo od společnosti Zoner. Můžete pracovat s fotografiemi uloženými online na Google Drive, Dropboxu a OneDrive.

Více na webových stránkách Zoner.

Podpora

Zoner nabízí v rámci získání produktu e-mailovou a telefonickou podporu – navštivte stránky https://www.zoner.cz/podpora/, kde najdete kontaktní formulář, ale také často kladené dotazy a návody.

Upozornění

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Způsob distribuce produktu

Poté co TechSoup autorizuje vaši žádost o dar, bude vaší organizaci zaslán e-mail s informacemi o přidělené licenci a s instrukcemi jak produkt nainstalovat a aktivovat. Instalační soubory k produktu se stahují z oficiálních stránek dárcovského partnera, nejsou zasílána žádná instalační média.

Systémové požadavky

Viz technická specifikace Zoner Photo Studio.

Podrobnosti o předplatném

 • Servis po uplynutí jednoho roku: o obnovení předplatného můžete požádat prostřednictvím TechSoup Česká republika každý rok. Musíte tak učinit do jednoho měsíce od data vypršení platnosti. Po uplynutí jednoho měsíce můžete stále prohlížet a exportovat své fotografie, jinak s nimi ale pracovat nemůžete.
 • Doplňkové služby: v aplikaci můžete vytvářet produkty, jako jsou knihy, kalendáře a plakáty. Zoner je za příplatek vytiskne.
 • Zkušební verze Zoner Photo Studio X: Zoner nabízí svůj produkt k vyzkoušení na 30 dní. Licenci získanou skrze TechSoup pak můžete využít k plné roční aktivaci.
Zoner X malá

Školení k Zoner Photo Studio v Jihlavě - 14. června 2018!

in

Že když je špatné světlo, bude špatná fotka? A že už s tím nic neudělám? To už dávno neplatí. K tomu, abyste všechny fotky přivedli k dokonalosti, je tu Zoner Photo Studio. A abyste se stali pánem nebo paní tohoto nástroje, připravili jsme pro vás celodenní školení od fotografky a expertky na ZPS Martiny Čížkové. Tentokrát v Jihlavě!

TJ Sokol Opatov: Zoner Photo Studio

TJ Sokol Opatov patří mezi tělocvičné jednoty České obce sokolské a zaměřuje se kromě tělovýchovné také na kulturní a společenskou činnost. Jak využili Zoner Photo Studio při své činnosti?

Zoner Photo Studio opět v nabídce TechSoup ČR a to v nejnovější dostupné verzi 17 PRO

Zoner Photo Studio je zpátky v nabídce TechSoup Česká republika a rovnou v nejnovější verzi z podzimu 2014 - Zoner Photo Studio 17 PRO.

Zoner - pravidla a podmínky

Omezení: 
 • Množství: organizace může požádat o jakýkoliv počet licencí, který potřebuje.
 • Rozpočet: žádost o dar není limitována rozpočtem ani velikostí organizace.
 • Pouze pro neziskové organizace a knihovny: nabízený produkt je dostupný pouze pro oprávněné neziskové organizace a veřejné knihovny podle pravidel programu TechSoup, které jej využijí na podporu své činnosti.

Zoner

V rámci dárcovského programu Zoner mohou oprávněné neziskové organizace a veřejné knihovny získat sofistikovaný software k úpravě fotografií.

Produkty Zoner můžete používat i bez předchozích zkušeností k organizaci, úpravě a sdílení Vašich fotografií.

Oprávněná organizace může obdržet neomezené množství darovaných produktů.

Zoner Photo Studio - dočasně nedostupný

Kvůli probíhající změně v procesu distribuce darovaných licencí produktu Zoner Photo Studio nebude po následující dva týdny o produkt možné zažádat.

Produkt bude zpět v nabídce během posledního týdne v září druhé poloviny října.

Všechny současné objednávky budou standardně po zaplacení administrativního poplatku vyřízeny. Nebude však možné na tento produkt vytvořit objednávku novou.

Zoner uvádí Photo Studio 16 do nabídky TechSoup Česká republika

Zoner podporuje v rámci programu TechSoup Česká republika neziskové organizace od června 2013. Nyní uvádí do nabídky TechSoup novou verzi Zoner Photo Studio 16.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru