Desktop Publishing Software

logo-asana-60px.png

Asana Premium or Business - Roční členství - přístup ke slevě

Popis: 

Asana je online software pro řízení práce, který týmům pomáhá koordinovat a spravovat práci. Asana Premium je pro týmy. Asana Business je pro organizace, které chtějí monitorovat, spravovat a standardizovat práci napříč všemi svými týmy. Díky mobilní a webové aplikaci od Asana můžou lidé spolupracovat, ať se nacházejí kdekoliv.

Tato nabídka poskytuje 50% slevu na roční předplatné buď Asana Premium, nebo Asana Business pro jeden tým. Poté, co podáte tuto žádost přes TechSoup Česká republika, zaplatíte také přímo Asana předplatné. Tento produkt potřebujete od Techsoup Česká republika vyžádat pouze jednou ročně.

Výhody pro organizace

Asana můžete využít k tomu, abyste

  • Každému jasně stanovili odpovědnosti a další kroky
  • Věděli, jak vaše práce postupuje, bez nutnosti sledování
  • Postupně rostli, zajistili všem přístup ke správným informacím a měli kontrolu nad tím, kdo má k čemu přístup
  • Vytvářeli opakovatelné procesy pro opakující se práci

Hlavní schopnosti

  • Vícero pohledů: Můžete zobrazit projekty jako seznamy, tabulky, kalendáře nebo harmonogramy. Pomocí úkolů s termíny, pověřenými osobami a popisy zajistíte, že každý zaměstnanec ví, kdo a kdy má co dělat.
  • Vlastní pole: Přidáním polí k jakémukoliv projektu můžete sledovat přesně to, na čem v projektu nejvíce záleží.
  • Šablony: Můžete přidat nové projekty použitím šablon s vlastními poli, která vám pomůžou sledovat potřebné informace.
  • Pokročilé vyhledávání: Můžete si přizpůsobit vyhledávací filtry a vytvořit a uložit vlastní zobrazení napříč projekty, pověřenými osobami, termíny ad.
  • Závislosti: Můžete spravovat komplexní pracovní postupy tak, že je označíte jako čekající na jiný pracovní postup, abyste věděli, kdy se na nich bude moct začít pracovat.
  • Správa dat: Můžete spravovat, co sdílíte, aby měli správní lidé přístup ke správným informacím. Můžete vytvářet projekty s možností přidávat pouze komentáře, abyste zabránili nechtěným úpravám.

Podívejte se na porovnání funkcí Premium a Business produktů v ceníku Asana.

Podpora

Uživatelé Asana Premium a Asana Business mají přístup ke vzdělávacím zdrojům a zdrojům z oblasti přijímání nových zaměstnanců a získají prioritní podporu, když kontaktují podporu Asana.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Obdržení tohoto produktu

Když TechSoup Česká republika schválí Vaši žádost o dar, pošleme na e-mailovou adresu vaší organizace zprávu s instrukcemi pro získání a aktivaci tohoto produktu.

Systémové požadavky

Webový prohlížeč a internetové připojení

Zvýhodněné sazby

Tato nabídka poskytuje přístup k 50% slevě na jednoroční předplatné Asana Premium nebo Asana Business pro jeden tým při současných sazbách Asana. Poté, co si požádáte o tuto nabídku a zaplatíte TechSoup Česká republika správní poplatek, zaplatíte také přímo Asana za svůj zvolený plán.

Pro každý plán je minimální počet uživatelů 2 a maximální počet uživatelů 1 000. Uživatele můžete přidat později podle potřeby. Dále budete získávat slevy na uživatele, které přidáte, až do maximálního počtu 1 000.

Je požadovaná servisní smlouva

Musíte souhlasit s jednoroční servisní smlouvou s Asana.

Existující odběratelé

Pokud již máte bezplatný zkušební účet Asana nebo placený účet, můžete prostřednictvím této nabídky své předplatné aktualizovat nebo obnovit. Můžete se rozhodnout upgradovat všechny členy svého pracoviště nebo organizace nebo pouze členy jednoho z vašich týmů.

Pokračující služby po jednom roce

Své předplatné si můžete obnovit požádáním o další produkt přes TechSoup Česká republika každý rok před vypršením předplatného.

Náhled na Asana

Asana na své webové stránce nabízí zkoušku zdarma.

Je vyžadována kreditní karta nebo PayPal účet

K platbě za zvýhodněné sazby na webové stránce Asana je potřebná kreditní karta nebo PayPal účet.

logo-asana-60px.png

Microsoft Office 2016 - novinky a změny

office.png

Poslední verze sady Microsoft Office zahrnuje řadu vylepšených či nových funkcí pro ještě snadnější spolupráci, sdílení a datovou analýzu. Popis těch nejdůležitějších naleznete v následujícím článku. 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru