Box

Box_logo

Box Starter Edition, 10 User Licenses

Popis: 

Box je on-line služba pro sdílení souborů, správu obsahu a spolupráci.

Tento dar nabízí 10 časově neomezených uživatelských licencí edice Box Starter. Licence nevyprší a není ji třeba jakkoliv obnovovat. Pro více informací se podívejte níže na podrobnosti o předplatném.

Pokud organizace potřebuje více než 10 uživatelských účtů může zažádat o 50% slevu na každý další účet oproti běžné ceně služby. O slevu zažádejte na e-mailu signups@box.org (více informací na stránkách Box.org).

Služba je dostupná v několika jazycích - angličtina, němčina, francouzština a další (kompletní přehled najdete zde). Služba není k dispozici v českém jazyce.

Přínosy pro Vaši organizaci

Box lze použít pro

 • zrychlení spolupráce - umožňuje uživatelům sdílet a upravovat svou práci i práci svých kolegů v cloudu v reálném čase z libovolného zařízení namísto používání tradičních způsobů přenosu souborů a interních serverů.
 • efektivnější správu programů díky konsolidaci všech souborů v jediné platformě, která umožňuje spolupráci a sdílení souborů s interními i externími kolegy, partnery a dalšími zainteresovanými osobami.
 • rozvoj financování a vytváření partnerství v nadacích vytvořením jasného procesu podávání a schvalování grantů v Boxu.
 • řízení geograficky rozptýlených zaměstnanců, dobrovolníků a dalších osob vytvořením struktury složek s konkrétním obsahem pro jednotlivé regionální spolky, pobočky apod.

Podívejte se na úspěšné příběhy Box.org o tom, jak ostatní neziskové organizace používají Box, a nechte se inspirovat.

Hlavní funkce

 • Sdílení souborů: Sdílejte a přistupujte ke svým souborům kdykoliv a odkudkoliv, bez nutnosti mít zařízení s VPN. Kromě webové aplikace Box, dostupné na jakékoliv platformě, nabízí Box také mobilní aplikaci pro iOS, Android, Windows a BlackBerry.
 • Desktopová synchronizace: Všechny vaše soubory v cloudu mohou být bezpečně a automaticky synchronizovány s Vaším zařízením - mezi Vaší pracovní plochou a on-line složkou Box prostřednictvím Box aplikací pro Windows nebo Mac.
 • Spolupráce: Box podporuje historii verzí u dokumentů, aktualizace v reálném čase, e-mailová upozornění, poznámky a úkoly.
 • Zabezpečení: Můžete nakonfigurovat povolení a oprávnění pro všechny typy uživatelů a omezit tak jejich přístup. Data uložená ve službě Box jsou chráněna prostřednictvím SSL, 256-bitovým šifrováním AES a zacházení s nimi dodržuje certifikaci EU a švýcarskou dohodu Safe Harbor. Box poskytuje také správní, technické a fyzické bezpečnostní opatření na podporu dodržování HIPAA ve Vaší organizaci.
 • Integrace: Box aplikace Vám umožní přistupovat k Vašim souborům ve službě Box i prostřednictvím dalších programů jaké Microsoft Office, Office 365, Salesforce či NetSuite. Box pro Office a Google Docs umožňuje otevírat, upravovat a sdílet soubory přímo z těchto aplikací. Viz dostupné Box aplikace.

Více se můžete dozvědět na Box.com.

Podpora

Box nabízí telefonickou a online podporu.

Podrobnosti o předplatném

Systémové požadavky Internetový prohlížeč a připojení
Kapacita

Celkově 100 GB kapacita, maximální velikost souboru 2 GB

Časově neomezená licence Tento dar nabízí 10 časově neomezených uživatelských licencí. Licence nevyprší a není ji třeba jakkoliv obnovovat.
Současní uživatelé nemohou žádat O dar můžete zažádat pouze pokud nejste již platícím uživatelem Box.
Zkušební verze Box Službu Box je možné si vyzkoušet založením bezplatného účtu Box Personal Edition. Vlastnictvím bezplatného účtu nepřijdete o možnost zažádat o darované licence. Při žádosti o placený účet musíte pak zadat jinou e-mailovou adresu než tu, kterou jste použili pro zkušební/bezplatný účet Personal Edition.
Requirements: 
.
Box_logo

Box - Pravidla a podmínky

Omezení: 
 • Darovaný produkt je určen pouze pro oprávněné organizace nikoliv pro jednotlivce.
 • Organizace může zažádat o tento produkt pouze jedenkrát.
 • Dar nemůže být využit k obnovení stávajícího předplatného služby Box.
 • Pro žádosti o předplatné Box nejsou organizace nijak omezeny výší svého rozpočtu.
 • Nabízený produkt je dostupný pouze pro oprávněné neziskové organizace a veřejné knihovny podle pravidel programu TechSoup.

Cloud Computing - jeho výhody a nebezpečí

g4215.png

Základy cloudu pro neziskové organizace a knihovny

Co to je cloud a měla by ho začít využívat právě Vaše organizace? Co všechno byste měli vědět, než se rozhodnete přejít „do cloudu“? Odpovědi hledejte v následujícím článku.

Spolupracujte a sdílejte soubory online se službou Box

 TechSoup Česká republika má nového dárcovského partnera: Box.org.

Box.org nabízí oprávněným organizacím cloudovou službu ke sdílení souborů, správu obsahu a spolupráci.

Box

Dárcovský program Box.org v rámci Techsoup Česká republika poskytuje cloudovou službu Box.org pro správu obsahu a spolupráci pro oprávněné neziskové organizace a veřejné knihovny v České republice.

Box můžete použít ke správě a spolupráci na obsahu vašich dokumentů se zaměstnanci a dobrovolníky a k další distribuci obsahu.

Box.org je iniciativou Box Inc.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru