Adobe Cloud

prod-adobe-acrobat-pro-dc_Resized.png

Adobe Acrobat Pro DC - Roční Individuální členství - přístup ke slevě

Popis: 

Adobe Acrobat Pro DC je služba pro aplikace a cloudové úložiště pro vytváření, úpravu a sdílení souborů PDF.

Tato nabídka poskytuje přístup k slevám na plán Acrobat Pro DC individuální členství pro jednoho uživatele. Obdržíte slevu 24 dolarů z aktuálních sazeb společnosti Adobe pro první rok.

Co zaplatíte Adobe

Po vyžádání této nabídky prostřednictvím položky TechSoup Czech Republic zaplatíte společnosti Adobe každý měsíc 12,99 dolarů během prvního zlevněného roku.

Přínosy pro organizaci

Program DC Acrobat Pro můžete použít

 • Vytvářejte, upravujte a sdílejte soubory PDF s ostatními z pracovní plochy počítače, mobilního zařízení a online
 • Ušetřete čas a peníze tím, že umožníte podepisování dokumentů na dálku a kdykoli pomocí aplikace Adobe Sign

Zahrnuté aplikace a služby

Plán Acrobat Pro DC obsahuje níže uvedené aplikace a služby pro stolní počítače pro Windows a Mac.

 • Adobe Acrobat Pro DC je desktopový software pro vytváření, úpravu, podepisování, odesílání a sledování dokumentů PDF.
 • Dokument Cloud poskytuje navíc k úložišti Creative Cloud 20GB úložného prostoru.
 • Adobe Sign je služba elektronického podpisu založená na cloudu pro vytváření postupů automatického elektronického podpisu.

Program Acrobat Pro DC je také možné propojit s mobilními aplikacemi společnosti Adobe pro práci s více platformami, ve kterých lze podepisovat, upravovat a prohlížet soubory PDF. Přečtěte si úplný seznam funkcí a srovnání s předchozími verzemi Acrobat Pro na webu společnosti Adobe.

Podpora

Společnost Adobe poskytuje telefonickou podporu, on-line chat, fóra a tutoriály jako součást plánu Acrobat Pro DC.

Upozornění:

Správní poplatek za tento produkt se nevrací a produkt nelze vyměnit.

Získání (stažení) produktu

Jakmiel TechSoup Czech Republic schválí vaši žádost o dárcovství, pošleme na e-mailovou adresu vaší organizace pokyny pro získání a aktivaci produktu.

Podrobnosti a náklady na službu:

Přečtěte si stránku Adobe FAQ společnosti TechSoup informace, které nejsou uvedeny v tabulce níže.

Požadavky na systém Přečtěte si požadavky systému Acrobat Pro DC.
Diskontované sazby Tato nabídka poskytuje přístup k slevě 24 USD z aktuálních sazeb za první rok nového předplatného programu Acrobat Pro DC. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné členství za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. S touto slevou budete během prvního roku platit $12.99 měsíčně. Toto členství přichází s jednoroční smluvní povinností. Všechny následující roky jsou nabízeny za běžnou maloobchodní cenu.
Licencování Zlevněné členství umožňuje jednomu uživateli stahovat a používat produkt a službu Acrobat Pro DC, po dobu, kdy je členství aktivní. Tato nabídka je určena pouze pro uživatele, kteří jsou zaměstnanci či dobrovolníky dané organizace. Pokud jste si pořídil(a) uživatelskou licenci, můžete software instalovat a používat také na svém druhém počítači. Tento druhý počítač může být domácí počítač či přenosné zařízení využívající operační systém Windows nebo Mac OS. Nemůžete však používat software souběžně na obou zařízeních.
Pokračování předplatného po uplynutí jednoho roku Po uplynutí počátečního ročního období společnost Adobe automaticky obnoví členství ve standardní maloobchodní sazbě, pokud se ho nerozhodnete zrušit.
Převedení členství Předplatná jsou zřizována na individuální úrovni. E-mailová adresa uživatele je propojena s Adobe ID. U individuálního předplatného nemůže Vaše organizace měnit Adobe ID či heslo daného uživatele. Proto je v případě, že zaměstnanec či dobrovolník organizaci opustí, nutné změnit potřebné fakturační údaje. Další informace o tomto produktu najdete v programu Adobe Donation and Technical FAQ.
Stávající členové nejsou oprávněni Tato nabídka není dostupná pro stávající členy Acrobatu Pro DC, ale organizace může požádat o nové členství s touto sazbou u osob, které je nemají. Jednotlivci s trvalými licencemi pro desktopový software Acrobat Pro mají nárok na tuto nabídku.
Storno Pokud zrušíte během prvních 14 dnů, společnost Adobe vydá plnou náhradu. Pokud své předplatné zrušíte po 14-ti dnech od zavedení, Adobe Vám vyplatí zpět polovinu zbývající částky. Po zrušení aplikace Acrobat Pro DC přestane fungovat. Budete však moci stále využívat bezplatných výhod předplatného služby Document Cloud, včetně cloudového úložiště o velikosti 5 GB a využití dalších služeb.
Požadovaná kreditní karta nebo PayPal Pro získání svého členství budete muset zadat číslo kreditní karty, číslo debetní karty nebo účet PayPal.
prod-adobe-acrobat-pro-dc_Resized.png
adobeproducts_logo.png

Roční předplatné Adobe Creative Cloud plánu Všechny aplikace — přístup ke slevě

Popis: 

Adobe Creative Cloud je soubor desktopových a mobilních aplikací a služeb pro kreativní design, vyvíjení a publikaci grafického, video-, audio- či interaktivního obsahu pro tisk, web či mobilní zařízení.

Tato nabídka neobsahuje samotný produkt ale přístup ke slevě na individuální předplatné plánu Creative Cloud Všechny aplikace pro jednoho uživatele. Na první rok užívání služby obdržíte 60% slevu z běžných cen Adobe a 40% slevu na každý další rok. Poté, co si zažádáte o slevu skrze program TechSoup, zaplatíte 235,95 € (včetně DPH) za první rok užívání zvýhodněného předplatného přímo společnosti Adobe. Předplatné služby je účtováno v Eurech a je možné jej hradit pouze platbou kartou nebo přes systém PayPal. Prohlédněte si tabulku Detaily a náklady služby pro podrobnější informace

Služba Creative Cloud je dostupná v českém jazyce, některé aplikace zahrnuté ve službě však nemusí být v češtině k dispozici. Kompletní přehled dostupných jazyků najdete na stránkách Adobe.

Přínosy pro organizaci

Máte-li zkušenosti s vytvářením obrázků, videí či audio obsahu, s grafickým nebo webovým designem, můžete využít plán Creative Cloud k

 • vyprávění příběhů pomocí digitálních obrázků, vektorové grafiky, hlasových záznamů a videa s vysokým rozlišením
 • vytvoření a publikaci tiskových materiálů pro prezentaci Vaší organizace
 • vytvoření designu webových stránek Vaší organizace
 • Předplatné zahrnuje také vždy nejnovější aktualizace softwaru

Zahrnuté aplikace

Plán Všechny aplikace zahrnuje plné verze následujících desktopových aplikacích pro Windows i Mac:

 • Adobe Photoshop CC je grafický editor pro 2D, 3D i pohyblivé grafiky. Kromě řady funkcí pro grafické designery, Photoshop CC nabízí také měřící a analytické nástroje vyvinuté s pomocí vědců a inženýrů.
 • Adobe Photoshop Lightroom CC je program na zpracování a digitální vyvolání fotografií a slouží také jako správce obrázků.
 • Adobe Illustrator CC vektorový kreslící nástroj pro profesionální umělce a designéry.
 • Adobe InDesign CC je program pro návrh a úpravu rozložení stránek v dokumentu určený pro profesionály z oblasti tiskového designu. Obsah programu InDesign může být exportován do řady formátů. Můžete tak své dokumenty publikovat napříč různými tiskovými a elektronickými médii.
 • Adobe Premier Pro CC je program na vytváření a úpravu videí podporující řadu formátů vysokého rozlišení.
 • Adobe After Effects CC je program pro postprodukční tvorbu a úpravu pohybové grafiky a visuálních efektů ve filmu a videu.
 • Adobe Audition CC je digitální audio software pro vícestopé nahrávání a úpravu audio souborů v prostředí nedestruktivních změn.
 • Adobe Dreamweaver CC je profesionální vývojářský nástroj pro design, kódování, vývoj a publikování webových stránek a webových aplikací.

Plán Creative Cloud zahrnuje také další aplikace jako Adobe Flash Professional CC a Adobe Acrobat DC. Úplný přehled aplikací a služeb zahrnutých v tomto plánu je dostupný na stránkách Adobe.

Podpora

Adobe poskytuje telefonní podporu, online chat, fóra a různé tutoriály jako součást plánu Všechny aplikace.

Upozornění

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Způsob distribuce produktu

Poté co TechSoup autorizuje vaši žádost, bude vaší organizaci zaslán e-mail s informacemi o tom jak produkt získat a aktivovat. Instalační soubory k produktu se stahují z oficiálních stránek partnera, nejsou zasílána žádná instalační média.

Detaily a náklady služby

Pokud nenajdete potřebné informace v následující tabulce, zkuste se podívat na často kladené dotazy k Adobe programu.

Systémové požadavky

Viz systémové požadavky Creative Cloud.

Zvýhodněná sazba

Žádostí o tuto položku můžete získat přístup k 60% slevě na individuální předplatné plánu Creative Cloud Všechny aplikace pro jednoho uživatele na první rok užívání služby. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné členství za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. Můžete si vybrat, zda zaplatíte jednorázově za celý první rok či postupně měsíčně. Pořízení předplatného je spjato se závazkem platby celého ročního cyklu.

Následující roky užívání jsou nabízeny s 40 % slevou z běžné sazby. Můžete si poté opět vybrat, zda zaplatíte jednorázově vždy za celý rok či postupně měsíčně.

Poznámka: během tohoto procesu budete informováni, že Vaše předplatné bude po roce automaticky obnoveno za běžné ceny. Ve skutečnosti však obdržíte 40% slevu z běžné ceny.

Licence

Aktivní zvýhodněné předplatné umožňuje jednomu uživateli stáhnout a využívat jakýkoliv produkt Creative Cloud. Tato nabídka je určena pouze pro uživatele, kteří jsou zaměstnanci či dobrovolníky dané organizace.

Pokud jste si pořídil(a) uživatelskou licenci, můžete software instalovat a používat také na svém druhém počítači. Tento druhý počítač může být domácí počítač či přenosné zařízení využívající operační systém Windows nebo Mac OS. Nemůžete však používat software souběžně na obou zařízeních.

Pokračování služby po uplynutí prvního roku

Na první rok užívání služby obdržíte 60% slevu z běžných cen. Pokud své předplatné poté nezrušíte, bude Vám v dalších letech automaticky účtováno předplatné s 40% slevou.

Přenositelnost předplatného

Předplatná jsou zřizována na individuální úrovni. E-mailová adresa uživatele je propojena s Adobe ID. U individuálního předplatného nemůže Vaše organizace měnit Adobe ID či heslo daného uživatele. Proto je v případě, že zaměstnanec či dobrovolník organizaci opustí, nutné změnit potřebné fakturační údaje. Pro další informace o tomto produktu navštivte Dárcovský program Adobe a často kladené dotazy.

Nabídka není dostupná pro současné uživatele

Tato nabídka není dostupná pro současné uživatele služby Creative Cloud. Organizace nicméně může zažádat o nové předplatné pro jednotlivce ve své organizaci, kteří zatím službu nevyužívají.

Zrušení

Pokud své předplatné zrušíte během prvních 30 dnů používání, Adobe Vám navrátí celou zaplacenou částku. Pokud své předplatné zrušíte po 30-ti dnech od zavedení, Adobe Vám vyplatí zpět polovinu zbývající částky. Bez ohledu na to, zda jste zvolili roční či měsíční platbu předplatného, jste po zrušení povinni zaplatit polovinu zbylého ročního předplatného.

Po zrušení předplatného přestanou Vaše aplikace Creative Cloud fungovat. Budete však moci stále využívat bezplatných výhod předplatného služby Creative Cloud, které zahrnují cloudové úložiště o velikosti 2 GB a využití dalších služeb.

Pokud v cloudovém úložišti Creative Cloud budou po zrušení Vašeho předplatného uloženy soubory o velikosti větší než 2 GB, přijdete o část souborů, která přesahuje tuto hraniční velikost. Nezapomeňte své soubory proto zálohovat.

Požadována platba kreditní kartou či prostřednictvím PayPal účtu

Pro zaplacení a obdržení předplatného budete požádání o vložení čísla své kreditní karty, debetní karty či PayPal účtu.

Requirements: 
.
adobeproducts_logo.png

Tvořte a inspirujte pomocí Adobe Creative Cloud

TechSoup s radostí oznamuje a spouští nejnovější nabídku v rámci partnerského programu Adobe: Creative Cloud.

Co přináší Adobe Creative Cloud?

ACC_logo.png

Co Vám Adobe přináší a jak to celé funguje?

Jste připraveni posunout úroveň designu a kreativity Vaší neziskové organizace na další stupeň? Vysvětlíme Vám vše, co potřebujete vědět, než začnete s Adobe Creative Cloud.

Tento článek Vám ukáže některé hlavní změny a vylepšení v Adobe Creative Cloud.

Adobe - Často kladené dotazy

Nejčastější dotazy týkající se programu Adobe

Přečtěte si více o Adobe pro neziskové organizace prostřednictvím TechSoup Česká republika, včetně informací o způsobilosti, udělování licencí produktů, stahování a instalaci softwaru, a dalších.

Adobe

Získejte pro vaši organizaci přístup k celé řadě editačního kreativního softwaru od společnosti Adobe poskytovanou, který je dostupný neziskovým organizacím přes TechSoup.

Adobe produkty můžete využít k úpravě obrázků, návrhu webových stránek, tvorbě newsletterů, tvorbě videa a audio produkci, a nejen k tomu.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru