Bitdefender

Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png

Bitdefender Internet Security, 1 zařízení

Popis: 

Bitdefender Internet Security je bezpečnostní software, který chrání počítače proti virům, spamu a dalším on-line hrozbám.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na jednom počítači. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Internet Security můžete použít k:

 • ochraně dat vaší organizace před viry, červy, trojskými koni, botnety, rootkity, ransomware a spamem,
 • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů,
 • zabránění neautorizovaného přístupu k vašim zařízením a tím k prevenci krádeže dat a informací, instalace a spouštění neautorizovaných programů a dalších nežádoucích a nebezpečných změn ve vašich zařízeních.

Hlavní funkce

 • Vzdálený management: Hlavní stránka zobrazuje informace o stavu a licensování Vašeho software a služeb na jednom místě a je dostupná z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu.
 • Firewall: Firewall neustále monitoruje Vaše připojení k internetu a brání neautorizovaným přístupům, a to i v rámci Wi-Fi sítě.
 • Obrana proti Phishingu: Internet Security analyzuje a blokuje webové stránky, které by mohly být zdrojem phishing útoků. Automaticky otevře bankovní stránky a stránky prodejců ve svém vlastním bezpečném prohlížeči a zabrání přenosu Vašich důvěrných dat.
 • Ochrana na základě chování Internet Security zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Internet Security pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Záchranný režim: Pokud již např. rootkit nemůže být z operačního systému odstraněn, Internet Security rebootuje počítač v bezpečném prostředí, vyčistího ho a uvede do bezpečného stavu.

Žádná další zařízení

Dbejte na to, abyste zažádali o správný produkt pro takový počet zařízení, jaký potřebujete ochránit. Po instalaci tohoto produktu již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

TechSoup také nabízí Bitdefender Internet Security pro 3 zařízení nebo 5 zařízení.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu Internet Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png
bitdefender_gravityzone

Bitdefender GravityZone Business Security, 25 zařízení

Popis: 

Bitdefender GravityZone Business Security je software, který chrání zařízení v síti - notebooky, počítače, servery a virtuální zařízení - proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkity a dalším hrozbám. Ochrana celé sítě je řízena prostřednictvím centrální konzole.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné GravityZone Business Security pro 25 zařízení. Maximálně 8 z těchto zařízení mohou být servery či Linuxové stroje. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou správou, můžete Bitdefender GravityZoner Business Security použít k centrálnímu řízení ochrany Vaší organizační sítě a tím tak ke snížení nákladů.

Hlavní funkce

 • Řídící konzole: Konzole, nebo také Řídící centrum, funguje jako zařízení, které běží ve virtuálním prostředí. Řídící centrum poskytuje úplný přehled o stavu zabezpečení organizace, přehled o globálních bezpečnostních hrozbách a možnost kontroly zabezpečovacích služeb. Při aktivaci produktu si vyberte jeden ze dvou typů konzole.
  • Cloudová správa: Bitdefender hostí řídící konzoli a správce se k ní přípojuje přímo přes svůj webový prohlížeč.
  • Správa na vlastním serveru: Konzole běží jako zařízení ve virtuálním prostředí ve vlastní infrastruktuře Vaší organizace. Tento typ je vhodné vybrat pouze pokud již máte zkušenosti s virtualizovaným prostředím.
 • Antivirus a antispyware: Bezpečnostní skenery dokáží odhalit a odstranit viry, a zaředit viry, spyware, adware, trojské koně a rootkity do karantény na všech koncových zařízeních a serverech.
 • Ochrana na základě chování: Security for Endpoints zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí již před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Bitdefender pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Desktop firewall (pouze na zařízeních s Windows): Firewall brání neautorizovaným uživatelům v přístupu k počítačům, pokud jejich uživatelé pracují vzdáleně nebo za použití nezabezpečených sítí. Nastavení konfigurace zahrnuje možnost blokování internetu a přístup skrze IP adresu, aplikaci, port nebo protokol, aby bylo zabráněno všem příchozím i odchozím hrozbám.
 • Řízení obsahu (pouze na zařízeních s Windows): Řízení obsahu umožňuje správcům definovat pravidla pro kontrolu obsahu a nastavit blokování či povolení jednotlivých webů či URL při přístupu na web. Správci mohou rovněž definovat pravidla pro ochranu dat a povolení pro užívání specifických aplikací.
 • Řízení zařízení (pouze desktopy a servery s Windows operačním systémem): Umožňuje použít bezpečnostní nastavení také na zařízení připojených ke koncovým zařízením. Chrání před únikem dat a malware, které mohou být způsobeny používáním USB disků, zařízení Bluetooth, přehrávačů CD nebo DVD, úložných zařízení atd.

Žádná další zařízení

Po instalaci tohoto produktu ve Vaší síti již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení. Můžete zažádat o produkt pro větší počet zařízení a nainstalovat jej, ovšem dříve nainstalovaný produkt jím bude nahrazen. Poplatky za takto nahrazený produkt nezískáte zpět.

Pokud Vaše organizace potřebuje ochranu pro více než 25 zařízení v jedné síti, TechSoup nabízí také GravityZone Business Security pro 50 zařízení .

Počet zařízeníPožadovaný produkt
1 až 10 Bitdefender GravityZone Business Security, 10 zařízení
11 až 25 Bitdefender GravityZone Business Security, 25 zařízení
26 až 50 Bitdefender GravityZone Business Security, 50 zařízení

Pokud Vaše organizace požaduje ochranu pro více než 50 zařízení v jedné síti, prosíme obraťte se přímo na Bitdefender.

Stávající uživatelé

Současní uživatelé předplatného GravityZone Business Security mohou tento dar využít k prodloužení předplatného o další rok.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný. Prosíme, ujistěte se, že jste zažádali o předplatné, které pokryje všechny uživatele ve vaší síti.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu GravityZone Business Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

bitdefender_gravityzone
bitdefender_mobile

Bitdefender Mobile Security for Android, 1 zařízení

Popis: 

Bitdefender Mobile Security for Android je bezpečnostní software, který chrání chytré telefony a tablety Android proti virům a útokům na soukromí.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na jednom zařízení. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Mobile Security for Android můžete použít k ochraně mobilních zařízení v organizaci proti elektronickým hrozbám nebo krádežím.

Hlavní funkce

 • Malware scans: Mobile Security automaticky skenuje všechny instalované aplikace.
 • Privacy Advisor: Umožňuje Vám vidět, co může každá aplikace dělat na Vašem zařízení, k jakým může přistupovat datům apod. Můžete pak odinstalovat aplikace, které mohou být hrozbou pro Vaše soukromí.
 • App locking: Můžete zamezit neoprávněnému přístupu k jakékoliv aplikaci nastavením hesla.
 • Webová bezpečnost: Bitdefender cloudové služby vás upozorní na stránky, které obsahují malware, phishing nebo podvodný obsah.
 • Ochrana proti krádeži: Můžete odcizené zařízení vzdáleně lokalizovat, zamknout, smazat jeho data či na něj poslat zprávu. Zařízení také umožňuje vyfotografovat každého, kdo se do něj pokusí vniknout.
 • Propojení s hodinkami: Hodinky Android Wear mohou zavibrovat vždy, když se příliš vzdálíte od svého telefonu. Můžete hodinky použít také při hledání telefonu spuštěním hlasitého alarmu.

Podpora

Bitdefender poskytuje wiki podporu, FAQ a fórum, a také e-mailovou a telefonickou podporu nebo chat.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Pro používání na tabletech a chytrých telefonech - Android 3.0 nebo novější
 • Pro propojení s chytrými hodinkami - Android 4.3 a Android Wear
 • Připojení k internetu
Features: 

.

Requirements: 

.

bitdefender_mobile
bitdefender_gravityzone

Bitdefender GravityZone Business Security, 10 zařízení

Popis: 

Bitdefender GravityZone Business Security je software, který chrání zařízení v síti - notebooky, počítače, servery a virtuální zařízení - proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkity a dalším hrozbám. Ochrana celé sítě je řízena prostřednictvím centrální konzole.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné GravityZone Business Security pro 10 zařízení. Maximálně 3 z těchto zařízení mohou být servery či Linuxové stroje. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou správou, můžete Bitdefender GravityZoner Business Security použít k centrálnímu řízení ochrany Vaší organizační sítě a tím tak ke snížení nákladů.

Hlavní funkce

 • Řídící konzole: Konzole, nebo také Řídící centrum, funguje jako zařízení, které běží ve virtuálním prostředí. Řídící centrum poskytuje úplný přehled o stavu zabezpečení organizace, přehled o globálních bezpečnostních hrozbách a možnost kontroly zabezpečovacích služeb. Při aktivaci produktu si vyberte jeden ze dvou typů konzole.
  • Cloudová správa: Bitdefender hostí řídící konzoli a správce se k ní přípojuje přímo přes svůj webový prohlížeč.
  • Správa na vlastním serveru: Konzole běží jako zařízení ve virtuálním prostředí ve vlastní infrastruktuře Vaší organizace. Tento typ je vhodné vybrat pouze pokud již máte zkušenosti s virtualizovaným prostředím.
 • Antivirus a antispyware: Bezpečnostní skenery dokáží odhalit a odstranit viry, a zaředit viry, spyware, adware, trojské koně a rootkity do karantény na všech koncových zařízeních a serverech.
 • Ochrana na základě chování: Security for Endpoints zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí již před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Bitdefender pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Desktop firewall (pouze na zařízeních s Windows): Firewall brání neautorizovaným uživatelům v přístupu k počítačům, pokud jejich uživatelé pracují vzdáleně nebo za použití nezabezpečených sítí. Nastavení konfigurace zahrnuje možnost blokování internetu a přístup skrze IP adresu, aplikaci, port nebo protokol, aby bylo zabráněno všem příchozím i odchozím hrozbám.
 • Řízení obsahu (pouze na zařízeních s Windows): Řízení obsahu umožňuje správcům definovat pravidla pro kontrolu obsahu a nastavit blokování či povolení jednotlivých webů či URL při přístupu na web. Správci mohou rovněž definovat pravidla pro ochranu dat a povolení pro užívání specifických aplikací.
 • Řízení zařízení (pouze desktopy a servery s Windows operačním systémem): Umožňuje použít bezpečnostní nastavení také na zařízeních připojených ke koncovým zařízením. Chrání před únikem dat a malware, které mohou být způsobeny používáním USB disků, zařízení Bluetooth, přehrávačů CD nebo DVD, úložných zařízení atd.

Žádná další zařízení

Po instalaci tohoto produktu ve Vaší síti již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení. Můžete zažádat o produkt pro větší počet zařízení a nainstalovat jej, ovšem dříve nainstalovaný produkt jím bude nahrazen. Poplatky za takto nahrazený produkt nezískáte zpět.

Pokud Vaše organizace potřebuje ochranu pro více než 10 zařízení v jedné síti, TechSoup nabízí také GravityZone Business Security pro 25 zařízení a 50 zařízení .

Počet zařízeníPožadovaný produkt
1 až 10 Bitdefender GravityZone Business Security, 10 zařízení
11 až 25 Bitdefender GravityZone Business Security, 25 zařízení
26 až 50 Bitdefender GravityZone Business Security, 50 zařízení

Pokud Vaše organizace požaduje ochranu pro více než 50 zařízení v jedné síti, prosíme obraťte se přímo na Bitdefender.

Stávající uživatelé

Současní uživatelé předplatného GravityZone Business Security mohou tento dar využít k prodloužení předplatného o další rok.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný. Prosíme, ujistěte se, že jste zažádali o předplatné, které pokryje všechny uživatele ve vaší síti.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu GravityZone Business Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

bitdefender_gravityzone
Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png

Bitdefender Internet Security, 3 zařízení

Popis: 

Bitdefender Internet Security je bezpečnostní software, který chrání počítače proti virům, spamu a dalším on-line hrozbám.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na třech počítačích. Roční lhůta předplatného pro všechny tři počítače začíná okamžikem instalace produktu na první z nich. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Internet Security můžete použít k:

 • ochraně dat vaší organizace před viry, červy, trojskými koni, botnety, rootkity, ransomware a spamem,
 • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů,
 • zabránění neautorizovaného přístupu k vašim zařízením a tím k prevenci krádeže dat a informací, instalace a spouštění neautorizovaných programů a dalších nežádoucích a nebezpečných změn ve vašich zařízeních.

Hlavní funkce

 • Vzdálený management: Hlavní stránka zobrazuje informace o stavu a licensování Vašeho software a služeb na jednom místě a je dostupná z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu.
 • Firewall: Firewall neustále monitoruje Vaše připojení k internetu a brání neautorizovaným přístupům, a to i v rámci Wi-Fi sítě.
 • Obrana proti Phishingu: Internet Security analyzuje a blokuje webové stránky, které by mohly být zdrojem phishing útoků. Automaticky otevře bankovní stránky a stránky prodejců ve svém vlastním bezpečném prohlížeči a zabrání přenosu Vašich důvěrných dat.
 • Ochrana na základě chování Internet Security zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Internet Security pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Záchranný režim: Pokud již např. rootkit nemůže být z operačního systému odstraněn, Internet Security rebootuje počítač v bezpečném prostředí, vyčistího ho a uvede do bezpečného stavu.

Žádná další zařízení

Dbejte na to, abyste zažádali o správný produkt pro takový počet zařízení, jaký potřebujete ochránit. Po instalaci tohoto produktu již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

TechSoup také nabízí Bitdefender Internet Security pro 5 zařízení.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu Internet Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png
Bitdefender AntiVirus for MAC 2018_male.png

Bitdefender Antivirus for Mac, 3 zařízení

Popis: 

Bitdefender Antivirus for Mac je bezpečnostní software, který chrání počítače Mac proti virům a dalším on-line hrozbám.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na třech počítačích. Roční lhůta předplatného pro všechny tři počítače začíná okamžikem instalace produktu na první z nich. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Antivirus můžete použít k:

 • ochraně dat Vaší organizace před viry, červy, trojskými koni, botnety, rootkity, adware a spyware.
 • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů,

Hlavní funkce

 • Obrana proti Phishingu: Antivirus for Mac analyzuje a blokuje webové stránky, které by mohly být zdrojem phishing útoků.
 • Ochrana proti malware: Antivirus for Mac odstraní také malware, který cílí na počítače se systémem Windows, a infikované soubory se tak nedostanou dále.
 • Karanténa souborů: Antivirus for Mac okamžitě izoluje infikované či podezřelé soubory ještě před jejich prozkoumáním v Bitdefender Antivirus Lab.

Žádná další zařízení

Dbejte na to, abyste zažádali o správný produkt pro takový počet zařízení, jaký potřebujete ochránit. Po instalaci tohoto produktu již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu Antivirus for Mac.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

Bitdefender AntiVirus for MAC 2018_male.png
Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png

Bitdefender Internet Security, 5 zařízení

Popis: 

Bitdefender Internet Security je bezpečnostní software, který chrání počítače proti virům, spamu a dalším on-line hrozbám.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na pěti počítačích. Roční lhůta předplatného pro všech pět počítačů začíná okamžikem instalace produktu na první z nich. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Internet Security můžete použít k:

 • ochraně dat vaší organizace před viry, červy, trojskými koni, botnety, rootkity, ransomware a spamem,
 • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů,
 • zabránění neautorizovaného přístupu k vašim zařízením a tím k prevenci krádeže dat a informací, instalace a spouštění neautorizovaných programů a dalších nežádoucích a nebezpečných změn ve vašich zařízeních.

Hlavní funkce

 • Vzdálený management: Hlavní stránka zobrazuje informace o stavu a licensování Vašeho software a služeb na jednom místě a je dostupná z jakéhokoliv zařízení s připojením k internetu.
 • Firewall: Firewall neustále monitoruje Vaše připojení k internetu a brání neautorizovaným přístupům, a to i v rámci Wi-Fi sítě.
 • Obrana proti Phishingu: Internet Security analyzuje a blokuje webové stránky, které by mohly být zdrojem phishing útoků. Automaticky otevře bankovní stránky a stránky prodejců ve svém vlastním bezpečném prohlížeči a zabrání přenosu Vašich důvěrných dat.
 • Ochrana na základě chování Internet Security zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Internet Security pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Záchranný režim: Pokud již např. rootkit nemůže být z operačního systému odstraněn, Internet Security rebootuje počítač v bezpečném prostředí, vyčistího ho a uvede do bezpečného stavu.

Žádná další zařízení

Dbejte na to, abyste zažádali o správný produkt pro takový počet zařízení, jaký potřebujete ochránit. Po instalaci tohoto produktu již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu Internet Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Bitdefender-Internet-Security-2019-Resized.png
Bitdefender AntiVirus for MAC 2018_male.png

Bitdefender Antivirus for Mac, 1 zařízení

Popis: 

Bitdefender Antivirus for Mac je bezpečnostní software, který chrání počítače Mac proti virům a dalším on-line hrozbám.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití produktu na jednom počítači. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Bitdefender Antivirus můžete použít k:

 • ochraně dat Vaší organizace před viry, červy, trojskými koni, botnety, rootkity, adware a spyware,
 • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů.

Hlavní funkce

 • Obrana proti Phishingu: Antivirus for Mac analyzuje a blokuje webové stránky, které by mohly být zdrojem phishing útoků.
 • Ochrana proti malware: Antivirus for Mac odstraní také malware, který cílí na počítače se systémem Windows, a infikované soubory se tak nedostanou dále.
 • Karanténa souborů: Antivirus for Mac okamžitě izoluje infikované či podezřelé soubory ještě před jejich prozkoumáním v Bitdefender Antivirus Lab.

Žádná další zařízení

Dbejte na to, abyste zažádali o správný produkt pro takový počet zařízení, jaký potřebujete ochránit. Po instalaci tohoto produktu již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

TechSoup nabízí také Bitdefender Antivirus for Mac pro 3 zařízení.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu Antivirus for Mac.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Requirements: 

.

Bitdefender AntiVirus for MAC 2018_male.png
bitdefender_gravityzone

Bitdefender GravityZone Business Security, 50 zařízení

Popis: 

Bitdefender GravityZone Business Security je software, který chrání zařízení v síti - notebooky, počítače, servery a virtuální zařízení - proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkity a dalším hrozbám. Ochrana celé sítě je řízena prostřednictvím centrální konzole.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné GravityZone Business Security až pro 50 zařízení. Maximálně 15 z těchto zařízení mohou být servery či Linuxové stroje. Pokud není předplatné po roce obnoveno, produkt přestane zcela fungovat.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou správou, můžete Bitdefender GravityZoner Business Security použít k centrálnímu řízení ochrany Vaší organizační sítě a tím tak ke snížení nákladů.

Hlavní funkce

 • Řídící konzole: Konzole, nebo také Řídící centrum, funguje jako zařízení, které běží ve virtuálním prostředí. Řídící centrum poskytuje úplný přehled o stavu zabezpečení organizace, přehled o globálních bezpečnostních hrozbách a možnost kontroly zabezpečovacích služeb. Při aktivaci produktu si vyberte jeden ze dvou typů konzole.
  • Cloudová správa: Bitdefender hostí řídící konzoli a správce se k ní přípojuje přímo přes svůj webový prohlížeč.
  • Správa na vlastním serveru: Konzole běží jako zařízení ve virtuálním prostředí ve vlastní infrastruktuře Vaší organizace. Tento typ je vhodné vybrat pouze pokud již máte zkušenosti s virtualizovaným prostředím.
 • Antivirus a antispyware: Bezpečnostní skenery dokáží odhalit a odstranit viry, a zaředit viry, spyware, adware, trojské koně a rootkity do karantény na všech koncových zařízeních a serverech.
 • Ochrana na základě chování: Security for Endpoints zabraňuje hrozbám analyzováním chování jednotlivých programů a procesů ve virtuálním prostředí již před tím než jsou spuštěny. Pokud se zdají dostatečně bezpečné pro spuštění, Bitdefender pokračuje v analýze i poté, aby případně identifikoval další možné hrozby, které dosud nebyly zjištěny.
 • Desktop firewall (pouze na zařízeních s Windows): Firewall brání neautorizovaným uživatelům v přístupu k počítačům, pokud jejich uživatelé pracují vzdáleně nebo za použití nezabezpečených sítí. Nastavení konfigurace zahrnuje možnost blokování internetu a přístup skrze IP adresu, aplikaci, port nebo protokol, aby bylo zabráněno všem příchozím i odchozím hrozbám.
 • Řízení obsahu (pouze na zařízeních s Windows): Řízení obsahu umožňuje správcům definovat pravidla pro kontrolu obsahu a nastavit blokování či povolení jednotlivých webů či URL při přístupu na web. Správci mohou rovněž definovat pravidla pro ochranu dat a povolení pro užívání specifických aplikací.
 • Řízení zařízení (pouze desktopy a servery s Windows operačním systémem): Umožňuje použít bezpečnostní nastavení také na zařízení připojených ke koncovým zařízením. Chrání před únikem dat a malware, které mohou být způsobeny používáním USB disků, zařízení Bluetooth, přehrávačů CD nebo DVD, úložných zařízení atd.

Žádná další zařízení

Po instalaci tohoto produktu ve Vaší síti již nebude možné přidat ochranu dalších zařízení.

Počet zařízeníPožadovaný produkt
1 až 10 Bitdefender GravityZone Business Security, 10 zařízení
11 až 25 Bitdefender GravityZone Business Security, 25 zařízení
26 až 50 Bitdefender GravityZone Business Security, 50 zařízení

Pokud Vaše organizace požaduje ochranu pro více než 50 zařízení v jedné síti, prosíme obraťte se přímo na Bitdefender.

Stávající uživatelé

Současní uživatelé předplatného GravityZone Business Security mohou tento dar využít k prodloužení předplatného o další rok.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný. Prosíme, ujistěte se, že jste zažádali o předplatné, které pokryje všechny uživatele ve vaší síti.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

 • Systémové požadavky naleznete na konci stránky produktu GravityZone Business Security.
 • Bitdefender nemůže běžet současně s dalšími antivirovými programy. Před užíváním produktu Bitdefender všechny tyto programy nejprve odinstalujte.
Features: 

.

Requirements: 

.

bitdefender_gravityzone

Bitdefender - Pravidla a podmínky

Omezení: 
 • Množství: Organizace mohou během jednoho fiskálního roku (od 1. července do 30. června) žádat o licence pro až 50 zařízení. Množstevní limit může být vyčerpán buď v rámci jednoho produktu nebo rozdělen mezi více produktů.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru