Tableau Software

tableau_logo

Tableau Desktop a Tableau Prep Builder, dvouleté předplatné

Popis: 

Tableau Desktop a Tableau Prep Builder jsou softwarové aplikace pro přípravu dat, jejich analýzu a vizualizaci. Jednoduchým ovládáním umožňují uživateli připojení k většině typů databází a tabulek, tvorbu a sdílení interaktivních vizualizací a reportů i přípravu dat pro analýzu. Žádné programování není potřeba.

Tento dar poskytuje jednu dvouletou licenci na Tableau Desktop i Tableau Prep Builder pro jednoho uživatele. Uživatel může produkt používat až na dvou zařízeních. Pokud není po dvou letech licence obnovena, produkt přestane zcela fungovat. Více informací o předplatném níže.

Přínosy pro Vaši organizaci

Tableau Desktop a Tableau Prep Builder můžete využít ke:

 • zkrácení času potřebného na tvorbu reportů,
 • Příprava analýzy umožňuje data kombinovat, tvarovat a čistit
 • Automatizujte při tvorbě výpočtů úlohy jako seskupování podobných objektů či nahrazování dat z jiných polí
 • poskytnutí transparentního reportingu pro dárce skrze interaktivní vizualizace, které ilustrují postup vašich projektů a programů a jejich dopad,
 • analýze trendů v dárcovství, abyste mohli efektivněji zaměřovat své marketingové kampaně a fundraising,
 • provádění rychlých a detailních analýz propojením více datových zdrojů.

Znalost struktury dat je k analýze vhodná, nikoliv však nutná. Pokud nemáte problém s vytvářením tabulkových přehledů, měli byste bez problémů být schopní se naučit pracovat i s Tableau.

Hlavní funkce

 • Příprava dat: Tableau dokáže přijímat data z mnoha zdrojů, kombinovat je a vytvářet mezi nimi asociace.
 • Připojení k více datovým zdrojům: Tableau dokáže přistupovat k datům z různých zdrojů, například Excel, Salesforce, Acces nebo SQL databáze.
 • Výběr způsobu vizualizace: v závislosti na tom, jaká data chcete prezentovat, je můžete nechat zobrazit na mapě nebo v podobě sloupcových grafů, koláčových grafů, teplotních map, a mnohých dalších.
 • Reporty: můžete vytvořit reporty, které zobrazují více různých typů vizualizací najednou.
 • Příběhy: můžete vytvořit přehled, který bude obsahovat soubor tabulek a reportů, které spolu dohromady vytvoří informační celek. Uživatelé pak klikají na jednotlivé odkazy v navigaci příběhu a prochází souborem těchto tabulek a reportů.
 • Filtrace: k jednotlivým vizualizacím můžete nastavit filtry, které pak může použít k zobrazení pouze vybrané části dat. Například budete chtít mít možnost zobrazit data jen pro určitý region nebo příjmovou skupinu.
 • Sdílení: Vaše Tableau přehledy můžete sdílet s dalšími uživateli Tableau Desktop, a to jako obrázky nebo PDF dokumenty. Sdílet je můžete zdarma přes Tableau Reader nebo online přes Tableau Public.

Více o funkcionalitě produktu se můžete dozvědět na stránkách Tableau, které obsahují také galerii příkladů vizualizací.

Podpora

Tableau poskytuje podporu skrze svou online znalostní bázi, online tréninky a přístup k pracovníkům podpory.

Tableau rovněž neziskovým organizacím nabízí bezplatné konzultace prostřednictvím dobrovolnické technické podpory Tableau Service Corps.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

Systémové požadavky Viz systémové požadavky Tableau.
Pokračování služby po dvou letech Své předplatné můžete obnovit tak, že přes TechSoup zažádáte o další předplatné před expirací Vašeho současného předplatného. Tableau Vás 30 dní před vypršením předplatného upozorní jak e-mailem tak notifikací přímo v aplikaci.
Stávající uživatelé mohou žádat Nabídka je platná i pro stávající uživatele předplatného Tableau.
Vyzkoušejte Tableau Desktop a Tableau Prep Builder Pokud jste využili bezplatnou zkušební verzi nebo již dříve stáhli zkušební verzi na svůj počítač, můžete tuto licenci použít na aktivaci plné verze ze zkušební.
Features: 

.

Requirements: 

.

tableau_logo

Tableau

Když se dohromady sejde oceňovaný profesor, brilantní informatik a důvtipný obchodník se zaujetím pro data a k tomu se přidá jeden z nejpalčivějších problémů ve světě softwaru - tvorba databází a přehledů dat srozumitelných pro obyčejného člověka - vznikne unikátní kombinace pro to, tento problém řešit. Tableau, které vzniklo v roce 2003, je nyní využíváno ve více než 29 000 společnostech napříč obory po celém světě.

Tableau - Pravidla a podmínky

Omezení: 
 • Množství: organizace může zažádat maximálně o 5 uživatelských licencí během jednoho fiskálního roku (1. červenec až 30.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru