Microsoft cloudové služby

V České republice byla spuštěna nová verze Microsoft Nonprofit portálu

Byla spuštěna nová verze portálu Microsoft Nonprofit, přes kterou mohou neziskové organizace žádat o cloudové služby Microsoft Office 365 (a doprovodné služby) a Azure.
msazure.png

Azure

Azure nabízí integrovanou sadu cloudových služeb, které umožní Vaší neziskové organizaci zvýšit dopad své činnosti a maximálně podpoří naplňování jejího poslání. Azure zahrnuje analytické služby, počítačové, webové a mobilní aplikace, úložiště a mnoho dalšího.

Přínosy pro organizaci

Microsoft Vám daruje roční kredit 5 000 USD, který budete moci využít na nákup veškerých služeb a produktů, které Azure nabízí.

Hlavní funkce

Mezi nejoblíběnejší patří:

msazure.png
o365

Office 365

Profesionální cloudové řešení Office 365 obsahuje celou řadu aplikací a služeb, které vaší neziskovce pomohou zvýšit efektivitu, zlepšit spolupráci, zjednodušit správu IT a zároveň snížit náklady. Díky moderně fungující kanceláři dostupné odkudkoliv budete profesionálně sehraným týmem, který jednoduše komunikuje, sdílí dokumenty, pracuje v prostředí dostupném na mnoha moderních zařízeních. K tomu navíc získáte jistotu, že jsou vaše data dokonale zabezpečena a pod vaší kontrolou.

o365