News

Home office v časech koronaviru: Jak připravit svoji neziskovku na vzdálenou spolupráci

in

Přinášíme vám technologická řešení (nejen) z našeho katalogu, které vám umožní vzdáleně spolupracovat snadněji, bezpečněji a efektivněji. Většina z nich se jednoduše instaluje a je zdarma. 

Jak Microsoft Azure pomáhá neslyšícím

in

Přečtěte si, jak může neziskové organizace zabývající se touto tematikou posunout Microsoft Azure.  

 

TZ: Umělá inteligence jako budoucnost pro lidi se zdravotním omezením. Nápady se budou rodit v Praze

in

Sdružení VIA pořádá ve spolupráci s Microsoftem a Nadací Vodafone 4. února 2020 hackathon, na kterém budou účastníci pomocí umělé inteligence vyvíjet řešení, jež mohou lidem se specifickými potřebami jejich denními strastmi pomoct. Nejlepší nápad získá do svého startu 10 000 euro (v přepočtu 250 000 Kč) a možnost získat další podporu. 

Chceme vás u velkých změn na prvním středoevropském AI Hackathonu

in

Připojte se k našemu hackathonu, který se snaží za použití umělé inteligence udělat obchod přístupný opravdu pro všechny. Koná se už 4. 2. 2020 v Praze a získáte v rámci něj podporu zkušených konzultantů z Microsoftu. Kromě toho můžete vyhrát 10 000 euro na dokončení vašeho projektu.

Vánoční provoz v TechSoup a platby v novém roce

in

Jsme tu pro Vás i o Vánocích! Podpora bude nedostupná v době vánočních svátků a dále 27. prosince. Všechny ostatní dny jsme tu pro vás. Potřebujete-li zaúčtovat žádost do roku 2019, podejte ji nejpozději na Silvestra a zaplaťte do 10. ledna 2020!

Fundraisingové předvánoční tipy

in

Nejštědřejší období neziskového sektoru je v plném proudu a vaše vánoční kampaně jsou na tom nejspíš zrovna tak. I když jsme zrovna oslavili třetí adventní neděli, byla by škoda nepřipomenout si pár drobných fundraisingových tipů. 

Hledáme nejlepší projekty, které usnadní život lidem se zdravotním omezením – pomozte nám

in

V únoru 2020 pořádáme úplně první mezinárodní AI for Accessibility HACKATHON. Tato akce se zaměří na tvorbu řešení s umělou inteligencí, které budou usnadňovat život lidem se zdravotním omezením. Chtěli bychom Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomůže nastavit kritéria pro výběr podpořených projektů. 

Giving Tuesday: Tohle vše je u nás zadarmo

in

Nejštědřejší den v roce, #GivingTuesday je tady! A rozdáváme se i my. Podívejte se, co vše je u nás (dlouhodobě) zdarma. 

Důležité informace o dárcovském programu Symantec

in

Našeho dlouholetého partnera Symantec letos odkoupila společnost Broadcom. Ta v rámci fúze vyhodnocuje veškeré dosavadní smlouvy Symantecu. Aplikace z programu Symantec Enterprise jsou proto dočasně vyřazeny z nabídky, než budou nastaveny nové smlouvy. Jednání o poskytování spotřebitelských aplikací se již povedlo dokončit, takže aplikace Norton jsou k dispozici bez přerušení.

6 tipů pro neziskovky na Instagramu

in

Instagram je skvělou platformou pro neziskovky: můžete pomocí něj vyprávět příběhy, vzbudit ve svých fanoušcích emoce a přimět je, aby se zajímali o to, čemu se věnujete. Jak na něj? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak Instagram využít naplno.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 704

registrovaných neziskovek

467 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 335

zprostředkovaných licencí a hardwaru