News

Uzávěrka přihlášek do Meet and Code prodloužena

in

Máme dobré zprávy pro všechny opozdilce! Vytvořit online programovací akci pro děti je těžké – rozhodli jsme se vám proto jsme společně s evropskou centrálou TechSoup rozhodli vyjít vstříc a uzávěrku prodloužit. Nyní se můžete registrovat až do 22. 9. 

Startují registrace do Meet and Code, získejte až 10 000 Kč na svoji akci

in

Další ročník grantového programu, ve kterém můžete získat prostředky na své akce, jež dětem a mládeži ukážou krásy programování, je tady. Již teď se můžete přihlašovat.

Stručný průvodce tvorbou webinářů

in

 Stále více (nejen) vzdělávacích aktivit se přesouvá na internet. Ve spolupráci s TechSoup Europe přinášíme několik základních tipů a triků pro ty, kteří chtějí pořádat webináře. 

Seznamte se s vítězi Meet and Code 2019!

in

Seznamte se s vítězi soutěže Meet and Code 2019. Které akce loni nejvíce zaujaly porotu?

Meet and Code letos proběhne virtuálně

in

Série akcí, které mají dětem a mládeži přiblížit krásu a možnosti programování a technologií, se vzhledem k současné epidemiologické situaci přesouvá do online prostoru. 

Průvodce novými názvy Microsoft produktů

in

Microsoft nedávno zveřejnil, že mění názvy některých svých produktů – konkrétně se to týká předplatného pro malé a střední firmy (dostupné i pro neziskové organizace) a Office 365 ProPlus. Přečtěte si, proč tato změna nastala a pod jakými názvy nyní software od Microsoftu najdete. 

Home office v časech koronaviru: Jak připravit svoji neziskovku na vzdálenou spolupráci

in

Přinášíme vám technologická řešení (nejen) z našeho katalogu, které vám umožní vzdáleně spolupracovat snadněji, bezpečněji a efektivněji. Většina z nich se jednoduše instaluje a je zdarma. 

Jak Microsoft Azure pomáhá neslyšícím

in

Přečtěte si, jak může neziskové organizace zabývající se touto tematikou posunout Microsoft Azure.  

 

TZ: Umělá inteligence jako budoucnost pro lidi se zdravotním omezením. Nápady se budou rodit v Praze

in

Sdružení VIA pořádá ve spolupráci s Microsoftem a Nadací Vodafone 4. února 2020 hackathon, na kterém budou účastníci pomocí umělé inteligence vyvíjet řešení, jež mohou lidem se specifickými potřebami jejich denními strastmi pomoct. Nejlepší nápad získá do svého startu 10 000 euro (v přepočtu 250 000 Kč) a možnost získat další podporu. 

Chceme vás u velkých změn na prvním středoevropském AI Hackathonu

in

Připojte se k našemu hackathonu, který se snaží za použití umělé inteligence udělat obchod přístupný opravdu pro všechny. Koná se už 4. 2. 2020 v Praze a získáte v rámci něj podporu zkušených konzultantů z Microsoftu. Kromě toho můžete vyhrát 10 000 euro na dokončení vašeho projektu.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru