Kromě zprostředkování darovaných a zlevněných licencí a služeb poskytuje TechSoup Česká republika oprávněným organizacím také služby technické podpory.

Vyberte si ze seznamu požadovanou službu a vyplňte objednávkový formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a domluvíme veškeré podrobnosti.

Instalace Office 2019

Instalace Office 2019 na 1 pracovní stanici

Cena služby: 500 Kč (včetně DPH)

Instalace Office 2019 na 2-5 pracovních stanic

Cena služby: 400 Kč za každou stanici (včetně DPH)


GSuite pro neziskové organizace

Rádi byste ve vaší neziskovce využívali služby Google pro neziskovky, ale nevíte si rady s nastavením účtu, domény, administrátorského přístupu? Nebo jste změnili administrátora vašeho účtu ve vaší GSuite a teď se do něj nemůžete přihlásit?  Pak právě pro vás, jsme ve spolupráci s českou skupinou Google User Group (GUG.cz) spustili službu pomoc.gug.cz, kde vám odborníci pomohou s nastavením vašeho účtu u Google pro neziskovky. 

Jak to funguje:
1.  Jako nezisková organizace se nejprve zaregistrujte na webových stránkách pomoc.gug.cz, kde popíšete váš problém, který v rámci nastavení Google pro neziskovky, máte.
2. Po zaregistrování se do systému a následnému odeslání formuláře "Nová registrace" vám přijde notifikace, že o vašem problému GUG.cz ví a do 24 hodin se vám ozve jeden z jejich dobrovolníků, aby vám pomohl problém vyřešit.

První hodina konzultace je zdarma, další hodiny jsou pak účtovány za 500 Kč/hod, ale vždy záleží na domluvě mezi vaší organizací a dobrovolníkem.