Spolupráce neziskových organizací a studentů VŠE

 

Přemýšlíte o nasazení služby Office 365? Máte Office 365, ale zatím pořádně nevíte, co s ním a se všemi jeho dlaždicemi? Chcete Office 365 využívat na denní bázi pro týmovou spolupráci? Tak právě vás hledají studenti VŠE. 

 

TechSoup Česká republika navázal v roce 2015 spolupráci s Vysokou školou ekonomickou, která chce svým studentům předmětu Manažerská informatika 4 umožnit vytváření seminárních prací na reálných příkladech. Předmět Manažerská informatika 4 (více k jeho harmonogramu naleznete na webu předmětu) učí studenty především jak vytvářet a zacházet s jednotlivými aplikacemi v rámci cloudové služby Office 365. Z této náplně poté vychází také zadání semestrální seminární práce, v které mají studenti za úkol např. vytvořit interní web organizace dle zadaných kritérií. Minimální požadavky na seminární práce jsou dostupné také na webu předmětu.

A právě pro tyto seminární práce hledají studenti často příklady z praxe - organizace, které potřebují nastavit Office 365 a začít používat jednotlivé aplikace. Pokud byste se nyní v letním semestru 2017/2018 rádi zapojili do tohoto procesu a chcete být jednou z organizací, pro niž student vytvoří např. interní týmový web v Office 365 v rámci své seminární práce, vyplňte prosím následující dotazník, a to nejpozději do 9. 3. 2018.

Nevíte, co očekávat? Přečtěte si krátký článek o pilotním semestru nebo se podívejte, kterým organizacím již studenti pomohli.

V případě, že bude Vaše organizace jedním ze studentů vybrána, kontaktuje daný student během března 2018 kontaktní osobu uvedenou ve formuláři a domluví se na dalším postupu. Prosím, berte na vědomí, že v průběhu března a dubna je třeba se studentem ve větší míře komunikovat, aby mohl svou seminární práci dokončit ve stanoveném termínu. 

V případě, že si Vaši organizaci žádný student nevybere, nevěšte hlavu a sledujte stránky TechSoup nebo náš Facebook, spolupráce bude pokračovat i v dalších semestrech a můžete se tak přihlásit znovu.

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Kontakt, registrace: 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru