Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Potvrzení e-mailu vašeho uživatelského účtu zasílejte pouze na naše vyžádání. Pokud jsme vás k zaslání potvrzení e-mailu nevyzvali, ověřili jsme váš e-mail jinou cestou a potvrzení tedy není potřeba posílat.

TechSoup registrace

V TechSoup účtu máte uvedeny dvě e-mailové adresy: 
1) Primární kontaktní e-mail pro vaši organizaci - u něj žádáme o zaslání zmíněného potvrzení. Na tento e-mail vám zasíláme informace k zakoupeným produktům, objednávkám, vašemu účtu a newslettery (tento e-mail můžeme změnit pouze u nás).

Vyberte vyhovující formát: 

 

Potvrzení pro registraci na TechSoup.cz

potvrzeni_primarniho_e-mailu.pdf

potvrzeni_primarniho_e-mailu.doc

 

2)  E-mailovou adresu pro správce účtu = kontaktní osoby. Pomocí ní se do účtu na TechSoupu přihlašujete. Na tento e-mail vám jsou zaslány pokyny k platbě, po úhradě objednávky faktury (zálohová a zúčtovací) a případně nové heslo. Tento e-mail si můžete změnit sami přihlášením do účtu a následně kliknutím na tlačítko UPRAVIT PROFIL, které je v levé části stránkyV našem systému můžete mít pouze jednu e-mailovou adresu pro fakturaci.

Potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program TechSoup, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. 

Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem nebo v případě, že chcete kontaktní e-mail organizace později změnit.

Vzor potvrzení statutárního zástupce vyplňte a podepište elektronicky nebo vytiskněte, podepište a naskenovaný zašlete  na adresu podpora@techsoup.cz.

Microsoft Nonprofit portál - registrace

Potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program Microsoft Nonprofit, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. 

Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem nebo v případě, že chcete kontaktní e-mail organizace později změnit.

Toto potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program Microsoft Nonprofit, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem. 

Vzor potvrzení statutárního zástupce vyplňte a podepište elektronicky nebo vytiskněte, podepište a naskenovaný zašlete v odpověď na email, který jste obdrželi přímo ze systému Microsoft nonprofit portálu na adresu podpora@techsoup.cz.  

Vyberte vyhovující formát: 

 

Potvrzení pro registraci na portál Microsoft Nonprofit

potvrzeni_mail_Microsoft_Validation.pdf

potvrzeni_mail_Microsoft_Validation.doc