Potvrzení e-mailu vašeho uživatelského účtu zasílejte pouze na naše vyžádání. Pokud jsme vás k zaslání potvrzení e-mailu nevyzvali, ověřili jsme váš e-mail jinou cestou a potvrzení tedy není potřeba posílat.

TechSoup registrace

V TechSoup účtu máte uvedeny dvě e-mailové adresy: 
1) Primární kontaktní e-mail pro vaši organizaci - u něj žádáme o zaslání zmíněného potvrzení. Na tento e-mail vám zasíláme účetní doklady, informace k zakoupeným produktům, objednávkám, vašemu účtu a newslettery.   

Vyberte vyhovující formát: 

 

Potvrzení pro registraci na TechSoup.cz

potvrzeni_primarniho_e-mailu.pdf

potvrzeni_primarniho_e-mailu.doc

 

2) E-mailovou adresu pro správce účtu = kontaktní osoby. Pomocí ní se do účtu na TechSoupu přihlašujete. Na tento e-mail je vám zasíláno pouze nové heslo. 

Potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program TechSoup, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. 

Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem nebo v případě, že chcete kontaktní e-mail organizace později změnit.

Vzor potvrzení statutárního zástupce vyplňte a podepište elektronicky nebo vytiskněte, podepište a naskenovaný zašlete  na adresu podpora@techsoup.cz.

Microsoft Nonprofit portál - registrace

Potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program Microsoft Nonprofit, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. 

Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem nebo v případě, že chcete kontaktní e-mail organizace později změnit.

Toto potvrzení slouží jako doklad pro ověření oficiálního kontaktního e-mailu vaší organizace pro program Microsoft Nonprofit, které jste uvedli v registračním formuláři v případě, že se nám ho nepodaří ověřit jinou cestou. Potvrzení musí podepsat statutární zástupce organizace dle pravidel jednání za vaši organizaci. Potvrzení vyžadujeme také v případě, že potřebujeme ověřit, že osoba registrující vaši organizaci je jejím pověřeným zástupcem. 

Vzor potvrzení statutárního zástupce vyplňte a podepište elektronicky nebo vytiskněte, podepište a naskenovaný zašlete v odpověď na email, který jste obdrželi přímo ze systému Microsoft nonprofit portálu na adresu podpora@techsoup.cz.  

Vyberte vyhovující formát: 

 

Potvrzení pro registraci na portál Microsoft Nonprofit

potvrzeni_mail_Microsoft_Validation.pdf

potvrzeni_mail_Microsoft_Validation.doc