Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Tyto pokyny můžete použít, pokud jste

  1. úspěšně zadali požadavek na darované produkty nebo produkty se slevou bez záruky Software Assurance prostřednictvím TechSoup Česká republika a obdrželi e-mail s potvrzením požadavku.
  2. obdrželi jste další e-mail od TechSoup Česká republika s podrobnostmi o produktech a pokyny ke stažení.
  3. po obdržení druhého e-mailu počkali 24 hodin, aby byly vaše produkty připraveny ke stažení.

Stažení a instalace kancelářského balíku

Upozorňujeme, že všechny sady Office a jednotlivé aplikace, včetně aplikací Visio a Project, nelze stáhnout přímo z centra správy Microsoft 365.
Chcete-li získat požadovaný produkt Office, postupujte podle návodu ke stažení a instalaci produktů Office pomocí nástroje Office Deployment Tool.

Produkty a licenční klíče získáte prostřednictvím centra správy Microsoft 365.

1.    Přihlaste se do centra správy Microsoft 365 na adrese https://admin.microsoft.com/.
2.    V levé navigační nabídce zvolte možnost Billing (Fakturace) > Your Products (Vaše produkty).
3.    V části Produkty se zobrazí seznam produktů, které si můžete stáhnout. Klikněte na produkt, který chcete stáhnout.
 
4.    Na stránce pro stažení vybraného produktu vyberte pomocí rozevíracích nabídek příslušnou verzi produktu, jazyk a typ procesoru a souboru. Poté klikněte na tlačítko Stáhnout. Dejte pozor, abyste soubor uložili na místo, ke kterému budete mít později přístup.
 
5.    Chcete-li získat produktový klíč, klikněte na tlačítko Zobrazit aktivační klíče (vedle tlačítka Stáhnout), kterým klíč zobrazíte. Poté klikněte na tlačítko Kopírovat klíč do schránky a vložte klíč do prázdného textového dokumentu. Dokument uložte na místo, ke kterému budete mít později přístup.
6.    Chcete-li zahájit instalaci, otevřete instalační soubor stažený v kroku 3.1 a vložte do něj klíč (viz krok 3.2). Pokud jste požádali o více než 1 licenci, můžete pomocí téhož klíče nainstalovat software na více zařízení.

Pokud od získání daru uplynula delší doba (týden a více), je možné, že vaše produkty nebudou k dispozici ke stažení z centra správy Microsoft 365. V takovém případě nás prosím kontaktujte.