Administrativní poplatky se zvyšují u vybraných produktů a služeb

Technologická krajina, ve které působíme, se neustále mění. Abychom zajistili dlouhodobou udržitelnost TechSoupu v České republice, mohli vám i nadále poskytovat podporu na velmi vysoké úrovni a pořádat pro vás spoustu vzdělávacích akcí zdarma, zvyšujeme některé administrativní poplatky.  

Možná jste si už všimli, že s červencem jsme zvýšili administrativní poplatky za vybrané slevové a dárcovské programy a služby. Konkrétně se to týká například dárcovského programu Microsoft a programů Bitdefender a Tableau. Administrativní poplatky pravidelně revidujeme a upravujeme tak, aby odrážely reálnou tržní hodnotu produktů a naše vlastní náklady na správu těchto programů. 

Sami jsme nezisková organizace a administrativní poplatky, které účtujeme za přístup k našim nabídkám, nám umožňují provozovat náš program a neustále jej pro vás vylepšovat. Pomáhají nám poskytovat co nejvíce produktů a služeb organizacím jako je ta vaše – a to po celém světě. TechSoup totiž už dnes působí ve více než dvou stovkách zemí. Víme, že neziskové organizace často pracují s napjatým rozpočtem, a proto budeme i nadále usilovat o to, abychom vám software nezbytný pro vaši práci dovedli zprostředkovat za ty nejnižší možné náklady. Budeme se snažit o to, abyste i díky nám mohli získávat IT služby a produkty za zlomek jejich maloobchodní ceny.  

Proč vůbec máme administrativní poplatky?  

Administrativní poplatky nám pomáhají pokrýt provozní náklady na správu dárcovských a slevových programů a kurzů. Kromě toho nám také umožňují mít profesionální a rychlou podporu, která vám poradí jak s procesem registrace, tak se spoustou technologických záležitostí. Dále nám také dovolují pořádat pro vás webináře a publikovat celou řadu užitečných vzdělávacích materiálů na našem webu.   

Kromě toho nám také pomáhají rozvíjet nové programy – například vzdálenou instalaci licencí Office nebo další služby.  

Na závěr bychom vám rádi chtěli poděkovat – za vaši přízeň i za to, že svojí neúnavnou prací děláte svět lepším. Věříme, že i díky poplatkům od vás budeme moct nadále nabízet programy a služby na co nejvyšší úrovni. Pokud byste měli dotazy k tomuto tématu, určitě nás kontaktujte na podpora@techsoup.cz.